Meetings Week Poland 2015 razem z Grupa Hotelową Orbis
Grupa Hotelowa Orbis po raz drugi została partnerem cyklu spotkań branżowych Meetings Week Poland 2015.

Podstawowym celem wydarzenia jest dążenie do stworzenia warunków dla promocji oraz jakościowego przyspieszenia rozwoju branży spotkań i turystyki konferencyjnej w Polsce. Meetings Week Poland ma charakter otwarty i jest kierowany do wszystkich zainteresowanych środowisk oraz instytucji. Wydarzenie 16 marca rozpoczęła konferencja z cyklu Poland – Meetings Destination. Głównym tematem paneli dyskusyjnych było –  „Jak przyspieszyć rozwój przyjazdowej turystyki konferencyjnej w Polsce?” Prelegentami pierwszego dnia byli m.in. prezes zarządu Orbis S.A., Gilles Clavie oraz Ireneusz Węgłowski, wiceprezes zarządu Orbis S.A., prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Blogerzy przetestowali oferty F&B w hotelach Novotel i ibis
W lutym br. marki ibis i Novotel zaprosiły blogerów do przetestowania swoich ofert F&B. Spotkanie w hotelu Novotel Warszawa Airport zostało podzielone na dwa dni. Podczas pierwszego goście uczestniczyli
w specjalnie przygotowanej kolacji połączonej z testowaniem win. Drugiego dnia blogerzy wzięli udział
w warsztatach z szefem kuchni, próbując swoich sił w przygotowywaniu dań dostępnych w karcie Novo2 Lounge Bar. Natomiast w restauracji w hotelu ibis Warszawa Reduta zorganizowane zostały pokazy live cookingu. Zadaniem blogerów było przygotowanie i-burgerów z najnowszej oferty dostępnej w obiektach ibis.

Profesjonalne narzędzie do rezerwacji grupowych Accor dostępne jest już w ponad 150 miastach
W marcu ur. Accor zaoferował swoim partnerom z branży turystycznej narzędzie umożliwiające im bezpośrednie przygotowywanie rezerwacji dla grup od 15 do 60 osób. Po roku usługa dostępna jest już w 500 hotelach w 150 miastach położonych głównie w Europie. W tym czasie skorzystało z niej ponad 3 500 grup. W tym roku narzędzie ma zostać wdrożone w kolejnych 250 hotelach w Europie, Ameryce Północnej oraz regionie Azji i Pacyfiku. Usługa dostępna jest w zakładce „Profesjonalne rozwiązania” w dziale Turystyka, na stronie Accorhotels.com

Serwis usługi posiada przyjazny interfejs, który zaprojektowany jest tak jak system rezerwacji. Pozwala on użytkownikom m.in. na:
•    sprawdzanie aktualnej oferty pokoi jedno- i dwuosobowych
•    dostęp do najlepszych cen
•    wstępną rezerwację w systemie hotelowym

Aplikacja Accorhotels na Apple Watch™
Pod koniec kwietnia br. Accor wprowadzi na rynek dostępną w 10 językach aplikację Accorhotels dla użytkowników zegarków Apple Watch ™. Dzięki usłudze użytkownicy otrzymają dostęp do:
•    powiadomień o możliwości zameldowania w hotelu
•    informacji o swoich rezerwacjach (datę przyjazdu, liczbę noclegów oraz gości)
•    informacji o usługach dostępnych w hotelu (Wi-Fi, parkingu, SPA, basenu)
•    interaktywnej mapy umożliwiającej znalezienie hotelu oraz podanie lokalnej prognozy pogody
•    konta Le ClubAccorhotels

 

Wideo: http://youtu.be/gBSpuf34u-s

Link do pobrania aplikacji: https://itunes.apple.com/fr/app/accorhotels.com-reservation/id489472613