Już w najbliższy weekend, 13–15 czerwca, Wielka Rodzinna Bitwa Wodna zapoczątkuje naprawdę gorące lato w Tatrach. Sylwia Gruchała, Klaudia Halejcio, Natalia Siwiec i Mariusz Pudzianowski zainaugurują letni sezon w słowackim Aquaparku Tatralandia, położonym tylko o godzinę drogi od polskiej granicy.

– Te trzy dni zapowiadają się niezwykle ciekawie – mówi Sylwia Artzova z Aquaparku Tatralandia. – Każdy z narodowych teamów: Polacy, Czesi i Słowacy, wystawił mocne reprezentacje, które będą walczyć o tytuł zwycięzców Water Battle. Przygotowaliśmy sześć konkurencji, w których startować będą gwiazdy, dziennikarze i turyści zgromadzeni w naszym parku wodnym. Wszyscy pozostali mogą spodziewać się licznych atrakcji. Serdecznie zapraszamy. Zapowiada się upalny weekend, a u nas można się schłodzić, zrelaksować, a jeśli upał uprzykrzy nam już życie wystarczająco mocno, można się schronić na szczycie Chopoka w panoramicznej, klimatyzowanej restauracji ROTUNDA gdzie zawsze panuje przyjemny chłód – zapraszała Sylwia Artzova.
Wielka Wodna Bitwa Gwiazd rozpocznie się w sobotę o 11.30 w amfiteatrze w Tatralandii. W górę poszybuje 300 balonów, które symbolizują 300 atrakcji dostępnych w aquaparku. Potem wydarzenia i atrakcje będą postępować po sobie coraz szybciej: uczestnicy bitwy zamienią się w piratów, by odnaleźć ukryty skarb. Sprawność, szybkość, determinacja i mocne nerwy – to wszystko zadecyduje, kto zostanie zwycięzcą w czasie zjazdu na half-pipie oraz Banana Fun. Kolejne konkurencje – sztafeta, , kto jest naprawdę prawdziwym piratem. Wielki finał przewidywany jest ok. 14.30 – wtedy nastąpi ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.
Odpoczywający w Tatralandii będą mogli wziąć udział w zabawach wodnych, aquaaerobiku, animacjach muzycznych. Dla najmłodszych przygotowano specjalne celtyckie aktywności, podczas których maluchy będą mogli bezpiecznie i radośnie spędzić czas pod czujnym okiem animatorów z Tatralandii, którzy mówią również po polsku. Szczegółowy program Water Battle 2014: http://www.tatralandia.sk/pl/aktualnosci-i-wydarzenia/kalendarz-wydarzen/water-battle-2014/.
Do dyspozycji turystów będzie 28 zjeżdżalni, 14 basenów z wodą morską, termalną i naturalną górską. Na dorosłych czeka Celtycki Świat, 19 saun parowych, wodnych, infra, groty termalne, tepidaria, jaskinie solne, w których można zrelaksować się i odpocząć. Tatralandia daje stuprocentową gwarancję pogody i słońca, dzięki wielkiemu niczym boisko piłkarskie kompleksowi Tropical Paradise, gdzie przez 365 dni panuje wspaniała atmosfera, rosną 14-metrowe tropikalne palmy i kilkadziesiąt mniejszych, sprawiających, że poczujecie się jak na filmie Romana Polańskiego „Piraci”.
W tym roku, dzięki połączeniu zniżek z Liptov Card i Gopass, dzieci do lat 12 i mierzące nie więcej niż 140 cm mogą wejść na cały dzień do Aquaparku nawet za 1 euro.
Więcej informacji o Tatralandii: http://www.tatralandia.sk/pl/cenniki/oferty-specjalne/tatralandia-i-chopok-za-1-eur/
Więcej informacji: wojciech.majeran@czart.pl; tel.: + 48 505 130 509