Linie lotnicze easyJet wspólnie z Kraków Airport uruchomiły nowe, bezpośrednie połączenie na trasie Kraków – Hamburg!

Perła północy, brama na świat, nadmorska piękność – Hamburg nie bez powodu uznawany jest za najpiękniejszą metropolię Niemiec. To młode, kosmopolityczne i pełne kontrastów miejsce, które swoim urokiem oczaruje każdego podróżnika. Hamburg jest drugim co do wielkości miastem w Niemczech, które odwiedzającym oferuje niezliczone zabytki, spotkania z kulturą i sztuką oraz ekscytujące życie nocne.

„easyJet nieustannie rozwija swoją sieć połączeń zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Hamburg jest jednym z najprężniej rozwijających się regionów w Europie i bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym. Wierzymy, że loty na tej trasie będą cieszyły się popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i urlopowiczów!” – skomentował Thomas Haagensen, Country Director Switzerland/Germany.

W dniu dzisiejszym miał miejsce inauguracyjny rejs pomiędzy Kraków Airport i międzynarodowym portem lotniczym w Hamburgu. Loty na tej trasie będą odbywały się trzy razy tygodniu, we wtorki, piątki i niedziele. Bilety dostępne są już na stronie internetowej przewoźnika http://www.easyjet.com/. To pierwszy raz w historii easyJet, kiedy w tym samym czasie, w ofercie sprzedażowej znajduje się ponad 700 połączeń lotniczych.

„Bardzo nas cieszy rozwój easyJet w Kraków Airport, tym bardziej, że jesteśmy jedynym lotniskiem w Polsce, na które ten brytyjski przewoźnik wykonuje rejsy. Jestem przekonany, iż w niedalekiej przyszłości easyJet zwiększy swoją  aktywność oraz uruchomi kolejne połączenia” – powiedział Jan Pamuła, Prezes Zarządu Kraków Airport.

Z okazji inauguracyjnego lotu, easyJet i Kraków Airport zaangażowały się w nietypową sesję załogi samolotu lecącego na tej trasie. Linia ponadto zachęca swoich fanów do odwiedzenia profilu easyJet Polska na Facebooku i wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na lot z Krakowa do Hamburga w dowolnym terminie. Zadanie konkursowe i regulamin zabawy dostępne są pod adresem https://www.facebook.com/easyJetPolska.

Więcej informacji na www.easyJet.com oraz easyJet Polska na Facebooku