Meksykanin, Hindus, afrykańskie słonie i chiński smok znalazły się na okładkach najnowszych katalogów Ecco Travel, które w tym tygodniu dotarły do wybranych biur podróży. W sezonie 2014/2015 biuro oferuje topowe programy objazdowe po Chinach, Japonii, Tajlandii, Wietnamie, Meksyku, Emiratach Arabskich, Sri Lance, Indonezji, Peru i Kubie. Zupełnie nowe propozycje firma przygotowała na takich egzotycznych kierunkach, jak Indie, RPA, Namibia, Madagaskar, Kanada, Birma i Nowa Zelandia. Wszystkie przeloty realizowane są liniami rejsowymi. Promocja katalogowa rozpoczyna się 1 sierpnia.

Klient poszukujący oferty egzotycznej różni się znacznie od Klienta podróżującego na bliższych kierunkach. – mówi Magdalena Wawrzyniak, Kierownik Sieci Sprzedaży Ecco Holiday – Lecąc do Grecji, Hiszpanii, Egiptu, najczęściej decydujemy się na bierny wypoczynek w dobrym hotelu, chętnie na All Inclusive. Od kierunków egzotycznych oczekiwania są zupełnie inne. Tu Klienci nastawiają się typowo na zwiedzanie. Dlatego najważniejszy jest program wycieczki i przewodnik. Trasa objazdu nie może być zbyt rozległa, ale musi obejmować najważniejsze atrakcje. Dobrze jest też zaskoczyć jakimś magicznym miejscem, które nie jest bardzo popularne. Takie „perełki”  wprawiające w zachwyt, znają nasi piloci. Dostajemy od Klientów wiele maili z podziękowaniami za dobrą organizację a przede wszystkim za świetnych pilotów: Zosię – przed którą Chiny nie mają tajemnic, Pawła – zakochanego w kulturze Japonii, Przemka – znającego Indie, jak własne podwórko i wiele innych wspaniałych osób. Ich wiedza, doświadczenie i umiejętność, a przede wszystkim chęć pokazania świata powodują, że pierwszy wyjazd z nami staje się początkiem wielu wspólnych podróży.
Oprócz egzotycznych wypraw, biuro oferuje także wyjazdy pobytowe z wypoczynkiem na najpiękniejszych plażach świata. Znaczną część katalogu przeznaczono na prezentacje luksusowych hoteli na Mauritiusie, Malediwach, Zanzibarze, Seszelach, Jamajce, Kubie czy w Emiratach Arabskich. Na tym ostatnim kierunku tygodniowy pobyt w hotelu **** z wyżywieniem, to koszt około 3500 zł – 4000 zł. Ceny wypraw rozpoczynają się już od 2999 zł – tyle zapłacimy za 9-dniową wycieczkę do Chin. Imprezy objazdowe po Indiach to koszt od 3999 zł, a po Japonii – od 5599 zł. Te i wiele innych atrakcyjnych ofert biuro proponuje w promocji katalogowej, rozpoczynającej się 1 sierpnia. Oprócz niższych cen, klienci otrzymają gratis gwarancję stałej ceny, pośrednictwo wizowe oraz ubezpieczenie KL i NNW w wariancie rozszerzonym. Dodatkowo, każda rezerwacja objęta jest ubezpieczeniem „Bezpieczna wpłata”, gwarantującym zwrot 100-proc. wpłaty w ciągu 30 dni, na wypadek niezrealizowania wyjazdu przez organizatora. Dodatkowe profity firma przygotowała dla stałych klientów. Wszystkie informacje na ten temat znaleźć można na stronie internetowej organizatora www.eccotravel.pl
Ecco Travel korzysta wyłącznie z połączeń rejsowych, zapewniając komfort podróżującym w odległe egzotyczne miejsca. Touroperator współpracuje z uznanymi międzynarodowymi liniami lotniczymi, jak np. KLM, Lufthansa, Air France, Qatar Airways, LOT czy Emirates Airline. Te renomowane marki gwarantują wysoki standard oferowanych usług i bezpośrednio przekładają się na jakość wyjazdów Ecco Travel, zapewniając wyższy poziom egzotyki.