Specjalna promocja sprawia, że podróże po krajach Europy zyskują na atrakcyjności.

W okresie od 1 sierpnia do 30 września 2014 roku InterRail wprowadzi swoją najnowszą promocję – 15% posezonową zniżkę na wszystkie bilety InterRail Global Pass obowiązującą w przypadku podróży liniami kolejowymi w 30 krajach Europy. Bilety promocyjne mogą zostać wykorzystane po 15 sierpnia bieżącego roku.

Wprowadzając tę specjalną zniżkę, InterRail zamierza zachęcić swoich klientów do podróżowania w okresie posezonowym. W ten sposób będą oni mogli w dalszym ciągu korzystać z licznych zalet towarzyszących podróżom w czasie posezonowym. „Zalety wynikające z krótszych kolejek w miejscach uczęszczanych przez turystów oraz niższych cen należą do oczywistości, jednak podróżowanie po Europie w czasie kiedy fala turystów już minie jest zupełnie innym doświadczeniem, dzięki któremu turyści mają szansę odkrywania różnych krajów, ich kultur i mieszkańców, w bardziej autentycznej i swobodniejszej atmosferze” – stwierdziła Silvia Görlach, kierownik ds. marketingu grupy Eurail Group G.I.E.

Podczas swoich podróży posiadacze biletu będą mogli korzystać ze wsparcia dedykowanej aplikacji InterRail App. Ta sprawna aplikacja na smartfony umożliwia podróżującym dostęp do cennych informacji, takich jak rozkłady jazdy europejskich linii kolejowych, kompletną listę wszystkich korzyści płynących z korzystania z biletów InterRail Pass oraz pożyteczne informacje o krajach objętych promocją. Ponadto, można łatwiej zlokalizować najbliższą stację kolejową dzięki wygodnej wbudowanej funkcji GPS. Darmowa aplikacja Rail Planner App dostępna jest zarówno dla smartfonów z systemem iOS, jak i z systemem Android, i jest aktywna nawet w trybie offline. Dzięki temu podróżujący mogą uniknąć wysokich kosztów połączeń w roamingu oraz maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie dają bilety oferowane przez Eurail.

Grupa Eurail G.I.E.

Grupa Eurail G.I.E., założona w 2001 r., zajmuje się marketingiem i zarządzaniem związanym z biletami InterRail Pass i Eurail Pass zapewniającymi swobodę podróżowania koleją po całej Europie. Organizacja ta, z siedzibą w Utrechcie (Holandia), stanowi w całości własność trzydziestu partnerskich przedsiębiorstw kolejowych i spedycyjnych. Oprócz tego, Grupa posiada o wiele więcej partnerów w postaci hoteli, przedsiębiorstw transportowych i muzeów, które oferują swoje usługi dla posiadaczy biletów kolejowych po obniżonych cenach lub bezpłatnie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Eurail Group i na stronie z informacjami dla prasy: http://www.eurailgroup.org.