Od 1 października PolskiBus.com wprowadza więcej połączeń na trasie autostrady A4 pomiędzy Wrocławiem, Opolem, Krakowem i Rzeszowem

•    Wrocław – Kraków – 26 połączeń
•    Wrocław – Kraków – Rzeszów – 7 połączeń
•    Kraków – Rzeszów – 10 połączeń
•    Nowa linia P18 Wrocław – Opole – Kraków – 6 połączeń
•    Rezerwacji można dokonać na stronie www.polskibus.com
•    Bilety na wszystkie linie dostępne są już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Od 1 października PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń na trasie autostrady A4 pomiędzy Wrocławiem, Opolem, Krakowem i Rzeszowem oraz wprowadza nową trasę P18 Kraków – Opole – Wrocław.
Pasażerowie będą mieli do dyspozycji aż 26 połączeń każdego dnia na trasie Wrocław – Kraków.  Wprowadzenie nowej linii P18 sprawi, że znacznie wzrośnie również liczba kursów realizowanych na trasie Wrocław – Opole – Kraków, gdzie ogólna liczba dostępnych kursów wzrośnie z 3 do 9 (wliczając linię P16). Pasażerowie z Rzeszowa także zyskają dużo większe możliwości planowania podróży, gdyż na trasie Wrocław – Kraków – Rzeszów. Liczba realizowanych połączeń wzrośnie z 2 do 7 dziennie, a na trasie Kraków – Rzeszów z 5 do 10 kursów! Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.
„Chciałbym z radością poinformować, że w ramach dostosowywania się do oczekiwań pasażerów największych miast południowej Polski wprowadzamy znaczne udogodnienia, zwiększając liczbę kursów pomiędzy Wrocławiem, Opolem, Krakowem i Rzeszowem. Zmiany będą obowiązywały już 1 października i mam nadzieję, że znacząco ułatwią wszystkim naszym klientom elastyczne planowanie podróży do wszystkich wyjątkowych miast dostępnych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com” – mówi Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą jedynie nowoczesne, klimatyzowane i komfortowe autokary. Pasażerowie wybierając podróż z PolskiBus.com mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz bezpłatne Wi-Fi. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.polskibus.com oraz na fanpagu www.facebook.com/PolskiBus. Serdecznie zapraszamy!

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 8,5 miliona pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona
w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.