Miło nam poinformować, że ruszyła rejestracja na 6. edycję konferencji „Nowe trendy w turystyce 2015”. Zapisywać się można wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej konferencji www.trendywturystyce.pl .

„Nowe trendy w turystyce 2015”, to najważniejsze wydarzenie branży turystycznej i okołoturystycznej na Pomorzu organizowane przez Gdańską Organizację Turystyczną i jej Partnerów.
– Tym razem spotkamy się już 31 marca, w nowej siedzibie Europejskiego Centrum Solidarności – miejscu szczególnym na społecznej, kulturalnej, ale też turystycznej mapie Gdańska. W nowoczesnych przestrzeniach ECS spotkamy się w szerokim gronie złożonym z przedstawicieli samorządu, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, hoteli, biur podróży, przewodników, obiektów konferencyjnych, agencji eventowych i innych. – mówi Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej Łukasz Wysocki.
 – Wspólnie z zaproszonymi gośćmi m.in. z Gdańska, Poznania, Warszawy czy Krakowa oraz z zagranicznymi prelegentami – Royem Sheppardem oraz Gerritem Heijkoopem, podsumujemy rok 2014 w turystyce. Jednocześnie wskażemy najważniejsze trendy, które będą decydowały o kształcie branży nie tylko w tym roku, ale i w następnych latach. – dodaje Prezes Zarządu GOT.
Konferencji będzie towarzyszył konkurs „Tourism Trends Awards. Gdańsk 2015” będący kontynuacją konkursu na „Gdański Produkt Turystyczny”. W tym roku nagrodzimy najciekawsze przykłady stron internetowych i blogów oraz kampanii marketingowych promujących Gdańsk i Pomorze jako destynację turystyczną. W kategorii „Odpowiedź na trend turystyczny” wyróżnimy z kolei rozwiązania skierowane do turystów medycznych, którzy coraz chętniej odwiedzają Gdańsk i region.

Organizator: Gdańska Organizacja Turystyczna
Partner Główny: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna
Patroni Honorowi: Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Wałęsa, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna.
Partnerzy: Europejskie Centrum Solidarności, Wyższa Szkoła Bankowa, Mercure Hotels,  Novotel Gdańsk, Persona Sp. z o.o., SIR Sp. z o.o., Mateusz Kusznierewicz KURS NA SUKCES.
Patroni Medialni: Radio Gdańsk, Gazeta Wyborcza, Telewizja Gdańsk, Live&Travel, anywhere.pl
Patroni branżowi: MICE Poland, MPI Poland Club, MeetingPlanner.pl

Więcej informacji: www.trendywturystyce.pl