Bartosz Bucki dołączył do zespołu Focus Hotels, gdzie objął stanowisko Kierownika Sprzedaży na Polskę w centralnym biurze sieci w Warszawie. Posiada on wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które zdobywał w międzynarodowych sieciach Carlson Rezidor oraz Accor.

Odpowiedzialny będzie za sprzedaż sześciu, a wkrótce siedmiu hoteli tej marki w Polsce. Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. W pierwszym kwartale 2016 roku, sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile, otworzy swój drugi obiekt w Gdańsku i będzie dysponować w sumie 657 pokojami w sześciu miastach Polski.

Bartosz Bucki swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 2006 roku w hotelu Novotel Warszawa Airport, pracując w dziale rezerwacji. Po trzech latach został Kierownikiem Sprzedaży hotelu. Następnie po dwóch latach pracy na tym stanowisku, przeszedł do sieci Carlson Rezidor, gdzie pełnił funkcję Kierownika Sprzedaży w dwóch warszawskich hotelach – Radisson Blu Sobieski i Radisson Blu Centrum.

– Wieloletnie kontakty z klientami oraz praca ramię w ramię z pracownikami renomowanych hoteli, pozwoliły mi na zdobycie bezcennego doświadczenia. Uświadomiłem sobie jak ciężko trzeba walczyć o zaufanie gości oraz jaką przyjemność sprawia systematyczna praca przekładająca się na końcowe efekty. Wierzę, że bazując na swoich doświadczeniach zawodowych, przyczynię się znacząco do dalszego dynamicznego rozwoju sieci Focus Hotels – mówi Bartosz Bucki.

Prywatnie, Bartosz Bucki do wielki miłośnik sportu, a w szczególności biegów długodystansowych. Charakteryzuje go determinacja w działaniu, uczciwość oraz niebanalne poczucie humoru.

***

 

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa Immobile S.A.
Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. Jako miejskie hotele biznesowe prezentują nowy standard w swojej kategorii. Każdy z nich posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt użytkowy, saunę oraz siłownię. Wyróżnikiem sieci jest darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu, nieograniczony dostęp do sauny i siłowni, kawa i kanapka na drogę gratis oraz bezpłatny nocleg dla dzieci i młodzieży do lat 18 w pokoju z rodzicami.
www.focushotels.pl