PolskiBus.com przygotował kolejną wspaniałą wiadomość dla podróżujących! W związku z otwarciem letniego kalendarza Pasażerowie podróżujący na trasie Warszawa – Siedlce – Biała Podlaska mają możliwość dokonywania rezerwacji od 14 czerwca aż do 30 września! Na podróżujących czeka ogromna pula biletów zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo PolskiBus.com z myślą o wakacyjnych wyjazdach przygotował również bardzo atrakcyjne, regularne ceny biletów na tej linii.


Otwarcie nowego kalendarza to doskonała wiadomość dla podróżujących na linii Biała – Podlaska – Siedlce – Warszawa. Już od dziś, aż do 30 września Pasażerowie mogą rezerwować bilety na stronie internetowej www.polskibus.com – wszystkie ceny zaczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Pasażerowie będą mieć do dyspozycji 4 kursy dziennie w dogodnych godzinach. Wyjazdy z Warszawy w kierunku Białej Podlaski będą odbywały się o 9:00, 13:00, 17:00 oraz 20:30. Natomiast wyjazdy z Białej Podlaskiej będą odbywały się o: 5:45, 9:00, 12:00 oraz 17:00. Już dziś zachęcamy do skorzystania z tej wspaniałej okazji i zaplanowania swoich wakacyjnych wymarzonych podróży już teraz!

Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi wygodne odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa gniazdka elektryczne klimatyzację toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronęwww.polskibus.comaby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebookwww.facebook.com/PolskiBus.