Ruszyła świąteczna akcja sprzedażowa biletów lotniczych KLM, która potrwa do 19 listopada br.

W promocyjnej puli znalazło się aż 85 miast!

Oryginalnym prezentem gwiazdkowym może być podróż do urokliwego zakątka świata. Jest okazja na spełnienie marzeń osób bliskich. W ofercie KLM „Podaruj świat na Święta” znalazło się aż 85 bajecznych destynacji! Do 19 listopada br. można kupić w atrakcyjnej cenie bilety lotnicze na Karaiby (od 2999 PLN) i Bliski Wschód (od 1575 PLN) oraz do Azji (1999 PLN), Ameryki Południowej (od 2999 PLN), Afryki (od 1399 PLN) i Stanów Zjednoczonych (od 1763 PLN). Oferta obejmuje wyloty pomiędzy 5 listopada tego roku, a 11 kwietnia 2014 roku.

 

Na liście proponowanych „prezentów gwiazdkowych” znalazły się zarówno popularne destynacje turystyczne, jak np. Chicago (za 1769 PLN), Meksyk (za około 2839 PLN), Kair (już od 1399 PLN) oraz Las Vegas (dostępne już od 2319 PLN),jak i niepowtarzalne kierunki typu Alaska czy Kilimandżaro. Wyjazd na Alaskę może być wyzwaniem, ale jednocześnie fantastyczną przygodą. Ta przepiękna, surowa kraina słynie z wulkanów, pól wulkanicznych oraz zorzy polarnej – Aurora Borealis, widocznej średnio 243 dni w roku. Warto wspomnieć, że należące do Alaski Wyspy Pribyłowa są domem dla największej kolonii fok na świecie.

Promocja KLM to również wspaniała okazja do zmiany zimowej scenerii i wyjazdu w cieplejsze rejony świata. Doskonałą propozycją może być np. podróż na jedną z egzotycznych wysp. Hawaje, dostępne są w cenie już od 2749 PLN, ado raju na Karaibach, na wyspę St Maarten można polecieć już od 2999 PLN. Miłośnicy gorących klimatów i indiańskiej kultury mogą się wybrać także na położoną nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym Panamę – w promocyjnej cenie już od 2999 PLN. KLM oferuje także atrakcyjne ceny biletów do Hawany, ulubionego miejsca Ernesta Hemingwaya, który spędził tu niespełna 20 lat swojego życia. Bilet do stolicy Kuby jest dostępny już od 2999 PLN. Z pewnością prezent, dzięki któremu m.in. możliwe będzie poznanie ulubionych miejsc słynnego pisarza, będzie oryginalnym podarkiem pod choinkę.

Osoby, które marzą o przetarciu szlaków w Ameryce Południowej również nie będą zawiedzone. Propozycji na tym kontynencie jest całkiem sporo. Można m.in. wylecieć do Buenos Aires w cenie od 3799 PLN lub do tętniącego życiem Rio de Janeiro za około 2999 PLN. W stolicy Argentyny – Buenos Aires znajduje się największe skupisko polonijne w całej Ameryce Południowej oraz jedna z najbardziej ruchliwych i szerokich (200 metrów) ulic na świecie – Avenida 9 Julio. Ponadto warto zwiedzić Avenida de Mayo, wraz z przylegającymi do niej ulicami (Calle Lavalle i Calle Florida) oraz dzielnicę Santa Fe, katedrę z XVIII wieku czy gmach opery z XIX wieku (jeden z największych na świecie).

Dla spragnionych egzotyki, w ofercie holenderskiego przewoźnika jest również Bombaj od 1999 PLN, Osaka od 2459 PLN, Kapsztad od 2809 PLN, Dubaj od 1579 PLN i ponad 80 innych ciekawych kierunków na całym świecie.

 „Staramy się oferować specjalne akcje sprzedażowe biletów lotniczych przy każdej możliwej okazji. Tym razem pokaźna pula destynacji dostępna jest w pakiecie świątecznym. Gwiazdka jest wyjątkową okazją do spełnienia marzeń naszych najbliższych. Specjalne oferty cenowe mogą pomóc wielu osobom zrealizować sny o fantastycznej podróży w tak odległe rejony świata jak np. Hawaje, Ameryka Południowa czy odległe zakątki Azji. Ułatwieniem w rezerwacji promocyjnych przelotów jest „kalendarz niskich cen” dostępny na stronie www.klm.pl. Pamiętajmy, że wszystkie wyloty KLM są z i do Warszawy, ceny obejmują przelot w obie strony i zawierają opłaty lotniskowe.”– powiedziała Chloe Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce.

Bilety KLM w wyjątkowych świątecznych cenach rezerwować można na stronie www.klm.pl, za pośrednictwem call center KLM tel.: 22 55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całej Polski. Szczegóły na temat promocyjnych cen i dostępnych kierunków dostępne są na stronie www.klm.pl.

 

***

AIR FRANCE KLM 

Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Informacje na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.

Grupa AIR FRANCE KLM po raz 5 została światowym liderem w kategorii „Transport” w rankingu przedsiębiorstw uwzględniających w swojej polityce cele społeczne i ekologiczne The Dow Jones Sustainability Index 2013 (DJSI). Ponadto Grupa utrzymała 24 lokatę wśród najbardziej zrównoważonych firm na świecie. Linie AIR FRANCE KLM są również 9 rok z rzędu liderem w sektorze „lotnictwo”.