•    Dziś, 21 stycznia PolskiBus.com rozpoczyna sprzedaż biletów na wiosenne miesiące
•    Już teraz zarezerwuj bilet na okres od 27 marca do 25 maja 2015
•    Zaplanuj podróż z PolskiBus.com na Święta Wielkanocne i majówkę
•    Bilety w cenie od 1 zł + 1 zł za rezerwację są dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com

Wyjazd na Święta Wielkanocne? Rodzinna majówka w Pradze albo Berlinie? A może po prostu zwariowany wyjazd z przyjaciółmi do jednego z wielu wspaniałych miast? Nie czekaj i zaplanuj wiosnę z PolskiBus.com! Już od dziś, 21 stycznia dostępny jest nowy kalendarz na podróże w terminie od 27 marca do 25 maja 2015. Bilety w atrakcyjnej cenie zaczynającej się od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej są już dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com.
„Mam przyjemność przekazać niezwykle miłą informację, że właśnie udostępniliśmy nową pulę biletów, które zaczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Mamy nadzieję, że ułatwi to zaplanowanie wymarzonej podróży w tak atrakcyjnym okresie jak kwiecień i maj. Jeżeli planujecie wycieczkę w rodzinne strony na Święta Wielkanocne, lub wyjazd na majówkę pełen aktywnego spędzania czasu nie czekajcie i już teraz zarezerwujcie bilety dla siebie, rodziny i znajomych!” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.
Bilety na okres od 27 marca do 25 maja 2015 można już teraz zarezerwować korzystając z łatwej w obsłudze i intuicyjnej wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis znajduje się w zakładce http://www.polskibus.com/service-advisories/301.
Wszyscy pasażerowie podróżujący z PolskiBus.com na wszystkich liniach mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.