– najnowsza oferta Focus Hotels

W połowie stycznia sieć Focus Hotels wprowadziła nową ofertę „Rezerwuj wcześniej, płać mniej”. Dzięki niej, klienci którzy zarezerwują pobyt w jednym z sześciu hoteli sieci z minimum 15-dniowym wyprzedzeniem, mogą oszczędzić aż 35 proc. względem regularnej ceny.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jaki i tych podróżujących w celach turystycznych.

Najnowsza oferta promocyjna „Rezerwuj wcześniej, płać mniej” to kolejny ukłon sieci Focus Hotels w kierunku klientów, którzy preferują rezerwacje z większym wyprzedzeniem czasowym oraz planują przynajmniej kilkudniowy pobyt.
W ramach promocji Sieci, osoby, które zarezerwują pobyt z minimum 15-dniowym wyprzedzeniem, mogą liczyć na 35 proc. rabat względem standardowej ceny obowiązującej danego dnia. Aby skorzystać z promocji wystarczy zarezerwować pokój na minimum trzy doby za pomocą oficjalnej strony www.focushotels.pl i dokonać przedpłaty kartą kredytową lub przelewem.
Oferta obowiązuje we wszystkich sześciu hotelach sieci i wejdzie w skład standardowych ofert hoteli dostępnych przez cały rok. Po uwzględnieniu preferencyjnych warunków, orientacyjne ceny pokoi za 3-dniowy pobyt zaczynają się od 261 złotych w Bydgoszczy, 300 złotych w Łodzi oraz 407 w Szczecinie. Za taki sam okres czasu w Gdańsku oraz Chorzowie, klienci zapłacą od 281 złotych. Natomiast pobyt w 4-gwiazdkowym obiekcie Premium w Inowrocławiu, będzie możliwy już od 481 złotych za trzy dni.
– Z naszej analizy wewnętrznej jasno wynika, że Klienci rezerwują swój pobyt z coraz większym wyprzedzeniem. Coraz więcej gości ma bowiem świadomość, że planując pobyt wcześniej i płacąc za niego podczas dokonywania rezerwacji, otrzymają najlepszą możliwą ofertę. „Rezerwuj wcześniej, płać mniej” jest więc skierowana właśnie do nich. Wierzymy, że nowa oferta spotka się z dużym zainteresowaniem – mówi Grzegorz Zawiasa, Dyrektor ds. Zarządzania Przychodami w sieci Focus Hotels.

 

***

 

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa Immobile S.A.
Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. Jako miejskie hotele biznesowe prezentują nowy standard w swojej kategorii. Każdy z nich posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt użytkowy, saunę oraz siłownię. Wyróżnikiem sieci jest darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu, nieograniczony dostęp do sauny i siłowni, kawa i kanapka na drogę gratis oraz bezpłatny nocleg dla dzieci i młodzieży do lat 18 w pokoju z rodzicami.
www.focushotels.pl