Jeżeli kiedykolwiek miałeś ochotę choć przez chwilę pokierować autokarem PolskiBus.com to właśnie teraz możesz spełnić swoje marzenia!

Po raz pierwszy oddajemy nasz wspaniały autokar w Wasze ręce! Odwiedź fanpage PolskiBus.com na www.facebook.com/PolskiBus i weź udział w konkursie! Zagraj w grę, bądź lepszy od innych i wygraj wspaniałe nagrody!
Już od dziś, 25 marca oddajemy w Wasze ręce autokar PolskiBus.com! Masz ochotę przejechać się tym wyjątkowym pojazdem, a przy okazji zgarnąć super nagrody? Nie czekaj i już teraz wejdź na nasz fanpage na www.facebook.com/PolskiBus! Przygotowaliśmy dla Was grę, w której wcielicie się w kierowcę naszego autobusu. Waszym zadaniem będzie zebranie podczas jazdy jak największej liczby punktów. Gra będzie dostępna od dziś, 25 marca do 8 kwietnia do godz. 23.59. Na najlepszych czekają fantastyczne nagrody: kamera sportowa GoPro HERO 4, tablet Samsung Galaxy Tab 4, słuchawki BEATS by DR. DRE oraz miniaturowe modele autokarów Van Hool Astromega i bilety na podróże z PolskiBus.com. Wygrywają Ci, którzy zgromadzą największą liczbę punktów w ogólnym rankingu! Zapraszamy do zabawy!

Na najlepszych kierowców wirtualnego autokaru PolskiBus.com czekają poniżesz nagrody:

Zapraszamy do udziału w konkursie, który znajduje się na naszym fan page: www.facebook.com/PolskiBus

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 23 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Leszna, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.