• PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com otwierają nowy kalendarz połączeń
  • Ruszyła sprzedaż biletów na podróże realizowane pomiędzy 12 maja a 13 czerwca 2016 roku
  • Ceny biletów rozpoczynają się jak zawsze już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej
  • Od 12 maja ulega zmianie rozkład linii P5 Warszawa – Częstochowa – Katowice – Bratysława – Wiedeń! Wszystkie kursy realizowane będą z przystanku na dworcu autobusowym Metro Młociny w Warszawie!
  • Bilety są już dostępne na stronach www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com

Budapeszt, Wiedeń, Praga, Berlin, Bratysława, Brno a może wycieczka po Polsce? Te pełne atrakcji zagraniczne miasta oraz piękne polskie zakątki można odwiedzić podróżując z PolskiBus.com. Przewoźnik otworzył właśnie nowy kalendarz połączeń obejmujący okres od 12 maja do 13 czerwca. Jest to więc idealny moment, aby poczuć przedsmak lata podróżując w najniższych na rynku cenach zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!


Nowy kalendarz połączeń umożliwia rezerwowanie biletów na wszystkie trasy w ramach siatki połączeń PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com. Ceny biletów na wszystkie kursy tradycyjnie rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Otwarcie kalendarza to fantastyczna okazja, aby zaplanować majowe i czerwcowe wypady do wielu pięknych polskich i zagranicznych miast dostępnych w ofercie przewoźnika.

 

„Wszyscy miłośnicy komfortowych podróży w atrakcyjnych cenach z niecierpliwością wyczekują już lata. To kalendarzowe jest jeszcze przed nami, ale druga połowa maja i początek czerwca to idealny moment, aby poczuć smak wakacyjnych podróży. Udostępniamy Wam nową pulę biletów za 1 zł i zachęcamy do planowania wspólnych wyjazdów w gronie przyjaciół!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Wraz z nowym kalendarzem, od 12 maja ulegnie zmianie rozkład jazdy linii P5 Warszawa – Częstochowa – Katowice – Bratysława – Wiedeń. Z myślą o komforcie naszych Pasażerów wszystkie odjazdy i przyjazdy tej linii w Warszawie zostają przeniesione na dworzec autobusowy Metro Młociny w Warszawie. Wiąże się to nie tylko z dostępem do lepszej infrastruktury dworca, ale także ze skróceniem czasu trwania podróży aż o 30 minut na odcinku pomiędzy Warszawą a Katowicami, oraz aż o 45 minut na odcinku pomiędzy Warszawą a Wiedniem.


Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Można je rezerwować na stronach www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com