Ulepszona, pięciogwiazdkowa usługa umożliwia jeszcze większą mobilność dla klubowiczów

Pasażerowie mają teraz dostęp do wszystkich funkcji Klubu Privilege na swoim telefonie

 

Doha, Katar – Qatar Airways, nagradzane pięciogwiazdkowe linie lotnicze, właśnie wprowadziły dodatkową funkcję Klub Privilege do swojej aplikacji mobilnej.

Nowa funkcja, która została dodana do niezmiernie popularnej, od samego momentu jej premiery w zeszłym roku, aplikacji Qatar Airways, umożliwi członkom Klubu Privilege stały i szczegółowy dostęp do informacji członkowskich po naciśnięciu jednego przycisku.  

Ta w pełni zintegrowana aplikacja umożliwi klientom dostęp do korzyści oraz ich aktywności, takich jak Qcalculator do obliczania Qmili, które można zdobyć lub wykorzystać do wykupienia biletów, odzyskać brakujące Qmile, anulować wszelkie oczekujące rezerwacje. Nowa funkcja to także dopasowane do indywidualnych potrzeb pasażerów oferty specjalne.
 
Dzięki ten nowej funkcji Katarskie Linie Lotnicze z siedzibą w Dosze uatrakcyjnią swoją ofertę pięciogwiazdkowych usług dla klientów, którzy cenią sobie dodatkowe korzyści. Do tej pory pasażerowie mogli wyszukać, zarezerwować jak tez sprawdzić swoje loty.
Dyrektor Generalny Qatar Airways, Jego Ekscelencja Akbar Al Baker powiedział: “Nieustannie szukamy sposobów, aby oferować nowe i ekscytujące usługi dla naszych klientów. Usługi mobilne mają coraz większe znaczenie na świecie, w którym ludzie zmieniają, albo dostosowują swój plan podroży w ostatnim momencie. Nasza aplikacja umożliwia pasażerom nie tylko dostęp do wszystkich informacji podroży na wyciągnięcie reki, a od teraz daje możliwość doświadczenia zupełnie nowego poziomu pięciogwiazdkowych usług również naszym klubowiczom należącym do Klubu Privilege.”
Pasażerowie mogą pobrać aplikacje z poszczególnych sklepów z aplikacjami lub poprzez stronę qatarairways.com/mobile gdzie znajdują się linki do sklepów z aplikacjami na iPhone’a, BlackBerry i Androida. Klienci, którzy już posiadają aplikacje, automatycznie otrzymają aktualizacje z dodatkową funkcją Klub Privilege.
Qatar Airways odnotował gwałtowny wzrost w ciągu zaledwie 17 lat działalności, obecnie nowoczesna flota 131 samolotów lata do 137 kluczowych biznesowych i wypoczynkowych miejsc w Europie, Afryce, Azji, Amerykach i na Bliskim Wschodzie.  
W ciągu następnych kilku miesięcy sieć połączeń powiększy się o miasta: Larnakę, Cypr (29 kwietnia); Al. Hofuf, Arabia Saudyjska (15 maja), Istanbul Sabiha Gökçen Airport, Turcja (22 maj); Edynburgu, Szkocja (28 maj); Miami, USA (10 czerwiec); Haneda, Japonia (18 czerwiec); Dallas/Fort Worth, USA (1 lipca).