Relaks, książka, a może siatkówka plażowa? Jakie plany macie na wakacyjne weekendy? Jeśli szukacie ucieczki od codziennego zgiełku, a nie macie czasu na dalekie podróże, to w sercu warszawskiej Pragi czeka na Was kameralne i ciche miejsce, które spełni wasze wszelkie oczekiwania.

 

Miejsce odpoczynku i relaksu

Z połączenia postindustrialnego terenu oraz naturalnego otoczenia Parku Praskiego powstało wyjątkowe miejsce, w którym można spędzić cały dzień oddając się relaksowi, wakacyjnym sportom oraz dobrze zjeść. Dla każdego znajdzie się kącik, gdzie spokojnie będzie mógł delektować się wakacyjnym klimatem a po całodziennym odpoczynku i chilloucie napić piwa i posłuchać muzyki lub „zakręcić nóżką” na praskiej potańcówce.

 

Atrakcje dla dzieci i nie tylko

Atrakcji dla dzieci jest kilka ton, ponieważ na terenie Ratuszowej 6 wysypane zostały dwie mini plaże z mięciutkim świeżym piaskiem z przeznaczeniem pod zabawy sportowe oraz wielką piaskownicę, w którem każdy mały budowniczy będzie mógł postawić zamek na miarę swoich marzeń.

 

Plany na wakacje

Jedno jest pewne, na Ratuszowej 6 nie będziemy się nudzić. Każdy kto ma chęć na relaks i odpoczynek, także ten aktywny i sportowy może wpaść i czuć się jak u siebie. Szczegóły będą ogłaszane na FB: https://www.facebook.com/ratuszowa6

Ratuszowa 6 otwarta jest w weekendy od g. 12.00 do 22.00.

 

Plany na przyszłość

Posesja, na której w sezonie letnim zaaranżowany został Tag Śniadaniowy już po wakacjach zacznie zmieniać swoje oblicze na rzecz nowoczesnego centrum kulturalno-gastronomicznego. ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. Najnowszej generacji, czterokondygnacyjny obiekt o powierzchni całkowitej 2,8 tys. mkw., który powstanie na 4,4 ha działce, zatopiony będzie w zieleni. Z okolicznymi terenami parkowymi integrować będzie się także dzięki zielonym dachom i tarasom. Autorzy projektu postawili na nowoczesny design. W tworzeniu wystroju kompleksu wezmą udział młodzi, zdolni, polscy artyści.