Pragniemy Państwa zaprosić na konferencję prasową połączoną z multimedialną prezentacjąwalorów turystycznych Słowacji, która odbędzie się podczas 21. Edycji Targów Turystycznych GLOBalnie 2015 w Sali Konferencyjnej w Pawilonie nr 3 w dniu 27 marca o godz. 12.15.

Na spotkaniu przedstawimy najnowsze inwestycje oraz najbardziej atrakcyjne słowackie produkty turystyczne w sezonie letnim 2015.

Dla uczestników konferencji prasowej przygotowane będą miłe niespodzianki w postaci drobnych upominków oraz losowanie weekendowych pobytów na Słowacji. Po zakończeniu spotkania zapraszamy na stoisko narodowe Słowacji na degustację słowackich win, serów oraz występ zespołu ludowego Primas.

Podczas trzech dni targów Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej razem z przedstawicielami branży turystycznej ze Słowacji zaprezentują całoroczne atrakcje turystyczne naszego Małego Pięknego Kraju. Mieszkańców Śląska i gości targów zapoznamy ze słowackimi ośrodkami narciarskimi, parkami narodowymi, kąpieliskami termalnymi, uzdrowiskami, zabytkami UNESCO, zamkami, jaskiniami i hotelami Spa&Wellness.Doradzimy dokąd na Słowacji pojechać na Święta Wielkanocne, Majówkę, Boże Ciało, czy letnie wakacje oraz poinformujemy jak atrakcyjnie cenowo wypoczywać w naszym kraju.  
 

Jednocześnie informujemy, że każdy uczestnik targów GLOBalnie 2015 może wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą jest czterodniowy ekskluzywny pobytu dla dwóch osób w hotelu Aphrodite PALACE**** w uzdrowisku Rajecke Teplicena Słowacji -www.spa.sk   

Więcej informacji o tegorocznych Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarstwa – GLOBalenie 2015 można uzyskać na stronie: www.globalnie.fairexpo.pl

Godziny otwarcia targów:

27.03.2015 /piątek/ w godzinach 10:00 – 17:00

28.03.2015 /sobota/ w godzinach 10:00 – 18:00

29.03.2015 /niedziela/ w godzinach 10:00 – 16:00