Zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa na niezapomniany weekend w BUKOVINA Terma Hotel Spa w dniach 27-29 czerwca 2014. Gwarantujemy olbrzymią dawkę sportowych wrażeń oraz świetną rozrywkę dla całej rodziny!

Już w najbliższy weekend BUKOVINA Terma Hotel Spa zamieni się na kilkadziesiąt godzin w stolicę polskiego kolarstwa. W piątek o godz. 12  na konferencji prasowej przedstawimy trasę oraz szczegóły tegorocznego Tour de Pologne Amatorów, a o godz. 13 nastąpi odsłonięcie pamiątkowej tablicy pod „Ścianą BUKOVINA” w Gliczarowie.
Sobotnim gwoździem programu będzie wyścig Skandia Maraton Lang Team. Wyjątkowo trudna trasa powinna stanowić wyzwanie nawet dla doświadczonych zawodników naszego cyklu.
W niedzielę uczestnicy weekendu będą mogli przejechać się trasą  Tour de Pologne Amatorów razem z legendami polskiego kolarstwa: Ryszardem Szurkowskim, Czesławem Langiem oraz Lechem Piaseckim.
To jedynie niektóre z atrakcji, jakie czekają na Was w Bukowinie Tatrzańskiej już w najbliższy weekend. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce na stronie Skandia Maraton Lang Team.
Gorąco zapraszamy!