Warszawa, 10 czerwca 2014 roku – Po raz pierwszy w historii polskiej edycji MasterChef odcinek programu zostanie nakręcony w trakcie lotu. Ten specjalny rejs odbędzie się już 16 czerwca na trasie z Warszawy do Madrytu. Z tej okazji LOT przygotował specjalną ofertę dla pasażerów, którzy chcą wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Miłośnicy dobrego smaku i lotnictwa będą mogli wraz z ekipą programu polecieć z Warszawy do stolicy Hiszpanii na pokładzie najnowocześniejszego samolotu pasażerskiego świata
Boeinga 787 Dreamliner LOT-u już 16 czerwca o 16:25. Każdy może zostać pasażerem tego rejsu i wziąć udział w nagraniu programu!

Pasażerowie podróżujący w LOT Business Class oraz w LOT Premium Class wezmą udział w nagraniu programu. W specjalnej ofercie ceny biletów w tych klasach zaczynają się od 799 złotych w jedną stronę.

Na pasażerów LOT Economy Class również czekają atrakcje – będą oni mieli okazję do spotkania uczestników poprzednich edycji programu oraz degustacji potraw przygotowywanych według ich przepisów. Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się już od 199 złotych.

Specjalną propozycję przygotował również LOT Travel – kompleksowy pakiet obejmuje czterodniowy wyjazd do Madrytu wraz z prywatnymi transferami, pobytem w czterogwiazdkowym hotelu i programem zwiedzania, gdzie szczególnie wyróżnione zostały atrakcje kulinarne. Dodatkową atrakcją jest fakt, że lot odbywa się Dreamlinerem.
Cena pakietu obejmującego wszystkie atrakcje rozpoczyna się od 1499zł za osobę.

Bilety na ten wyjątkowy rejs są w sprzedaży w Call Center LOT-u pod numerami telefonów:  801 703 703  lub 48 22 577 99 52 dedykowana opcja 7 – oznaczona jako oferta MasterChef.

Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT-u latają do blisko 60 miast w Europie, Ameryce Północnej, na Bliski Wschód oraz w Azji. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie ponad 21,900 rejsów dziennie do 1.328 portów lotniczych w 195 krajach.