1 NOWY KIERUNEK DO BARCELONY, 1,85 MLN KLIENTÓW I 1850* MIEJSC PRACY

Ryanair, linie lotnicze Nr 1 w Polsce, dziś (16 kwietnia) ogłaszają rozkład połączeń na zimę 2015 z Krakowa z 1 nowym połączeniem do Barcelony Girony i z dodatkowymi lotami do Londynu, Eindhoven and Edynburga, co zapewni 1,85 mln klientów rocznie i pozwoli na utrzymanie 1 850* miejsc pracy w rejonie Kraków Airport.

Zimowy rozkład połączeń Ryanaira z Krakowa:

•    1 nowy kierunek: Barcelona Girona
•    Więcej lotów do Edynburga, Eindhoven i Londynu
•    23 połączenia
•    101 lotów tygodniowo
•    50,000 nowych klientów (1 850 000 klientów rocznie)
•    1 850* miejsc pracy

Ryanair uruchomił rozkład połączeń na zimę z Krakowa trzy miesiące wcześniej niż w 2014 r., z jednym nowym połączeniem do Barcelony i dodatkowymi lotami do Edynburga, Eindhoven i Londynu oraz dogodnymi częstotliwościami lotów, ale przede wszystkim z cenami biletów nie do pobicia. W nadchodzącym sezonie zimowym pasażerowie będą mieli do wyboru 23 połączenia z Krakowa. Teraz nasi pasażerowie mogą rezerwować loty na naszej nowej stronie internetowej, zabrać dodatkową mniejszą torbę podręczną oraz korzystać z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu. Wprowadziliśmy także numerowane miejsca w samolocie, pakiet usług dla rodzin „Family Extra”, a dla pasażerów podróżujących służbowo ofertę „Business Plus”. Wszystkie te ulepszenia sprawiają, że Ryanair jest idealną opcją dla wszystkich podróżujących, zarówno dla rodzin, grup przyjaciół jak i biznesu.

Aby uczcić ogłoszenie siatki połączeń na zimę z Krakowa, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż biletów na przeloty z Kraków Aiport w cenach zaczynających się od 79 zł na podróż w maju i czerwcu. Bilety muszą być zarezerwowane do północy w niedzielę (19 kwietnia). Wymagany zakup z 14-dniowym wyprzedzeniem.

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza uruchomienie rozkładu zimowego z Krakowa, z jednym nowym słonecznym kierunkiem do Barcelony Girony i dodatkowymi lotami do Londynu, Eindhoven i Edynburga. W ofercie na zimę tego roku mamy 23 kierunki do wyboru co zapewni 1,85 mln klientów rocznie.

Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić nasz rokład połączeń na zimę w 2015 roku z Krakowa, ogłaszamy wyprzedaż biletów
z Kraków Airport od 79 zł na podróż w maju i czerwcu. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą w niedzielę (19 kwietnia). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Szczegóły na stronie www.ryanair.com.

*Badania ACI potwierdzają: na każdy 1 mln pasażerów na międzynarodowych lotniskachutrzymanych jest do 1000 stanowisk pracy ,,na miejscu”.

 

ROZKŁAD POŁĄCZEŃ ZIMOWYCH Z KRAKOWA

Barcelona Girona

2 x tygodniowo   NOWE

Alicante

2 x tygodniowo  

Mediolan

1 x dziennie

Birmingham

2 x tygodniowo  

Bolonia

3 x tygodniowo  

Paryż

4 x tygodniowo  

Rzym

5 x tygodniowo

Bruksela Charleroi

5 x tygodniowo  

Dortmund

4 x tygodniowo  

Dublin

9 x tygodniowo  

Edynburg

4 x tygodniowo  

Eindhoven

4 x tygodniowo  

East Midlands

3 x tygodniowo  

Gdańsk

2 x tygodniowo  

Leeds Bradford

3 x tygodniowo  

Liverpool

3 x tygodniowo  

Madryt

3 x tygodniowo  

Manchester

3 x tygodniowo  

Malta

1 x tygodniowo  

Sztokholm

4 x tygodniowo  

Oslo Rygge

1 x dziennie  

Shannon

2 x tygodniowo  

Londyn Stansted

19 x tygodniowo