Nowy startup rezerwacji hotelowych zamierza zmniejszyć koszty zakwaterowania i wydatki na marketing hoteli przez wprowadzenie pionierskiego systemu rezerwacji.

Serwis rezerwacji hotelowych ClearCost ogłosił dziś otwarcie oferty pre-ITO, która potrwa do 20 czerwca 2018 r. Oferta ITO rozpocznie się w lipcu i potrwa do października 2018 r. Zakładając cel zmiany oblicza rynku rezerwacji hotelowych o wartości 1,4 biliona dolarów, startup oferuje rozwiązanie obopólnie korzystne tak dla sprzedawców, którzy mogą zmniejszyć wydatki na reklamę, jak i klientów, którzy mogą rezerwować pokoje w rekordowo niskich cenach.

„Nasz projekt to internetowy klub podróżny. Członkostwo umożliwi podróżnym rezerwację tysięcy hoteli na całym świecie w dobrych cenach i bez dodatkowych opłat. Biura podróży wydają zazwyczaj do 15% przychodu na marketing, a następnie przesuwają te koszty na ceny pokojów. ClearCost sprzedaje zakwaterowanie w niższych cenach i dzięki temu zmniejsza wydatki klientów przez eliminację dodatkowych kosztów” – wyjaśnia założyciel firmy ClearCost Pavel Malyshev.

Podejście skupiające się na społeczności opiera się na partnerstwie, które zakłada większe otwarcie i dostępność podróży klientom tak, aby mogli unikać wysokich cen i skupić się na wakacjach. Sprzedawcy także na tym skorzystają, ponieważ będzie do nich trafiać nieprzerwany strumień klientów bez wysokich kosztów reklamy.

„Celem projektu jest zaoferowanie transparentnych cen bez ukrytych kosztów w procesie rezerwacji pokoju hotelowego. Nawet sporadyczni podróżni będą mogli u nas zaoszczędzić do 500 dolarów na ofertach hoteli przy inwestycji zaledwie 50 dolarów w tokeny” – dodaje Pavel.

Firma ClearCost planuje zamknąć ofertę pre-ITO dnia 20 czerwca 2018 r. Zainteresowane strony mogą korzystać z ETH, BTC i innych popularnych kryptowalut w procesie sprzedaży. Firma ClearCost zaoferuje zniżkę w wysokości 20% dla uczestników oferty pre-ITO. Cena za token wynosi w tej chwili 0,80 dolara. Uczestnicy mogą w dowolnej chwili wykorzystać tokeny na dokonanie rezerwacji hotelowej po wskazanej cenie.

Dodatkowe informacje na temat firmy ClearCost można znaleźć na stronie https://clearcost.io.