Qatar Airways gospodarzem międzynarodowego, trzydniowego wydarzenia
Pośród lokalnych sponosorów są Ooredoo oraz Alfardan Automobiles

Doha, Katar – Ostatnie przygotowania mają się ku końcowi, aby powitać ponad 1000 delegatów na jednym z najbardziej znaczących na świecie wydarzeń dla przemysłu lotniczego 70-ego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Międzynarodowego Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA) oraz Światowego Szczytu Transportu Lotniczego.

Trzydniowe wydarzenie IATA odbywa się w stolicy Kataru, Dosze między 1-3 czerwca i będzie koncentrować się na kluczowych tematach dotyczących reputacji branży lotniczej, wymianie doświadczeń w skali globalnej  oraz  tematowi redukcji hałasu lotniczego.

Qatar Airways, narodowe linie lotnicze kraju, jest członkiem stowarzyszenia IATA oraz gospodarzem całego wydarzenia, wśód loklanych sponsorów znalazły się firmy takie jak m.in. Ooredoo i Alfardan Automobiles..

Przy okazji tego niezmiernie istotnego wydarzenia w kalendarzu branży lotniczej linie lotnicze Qatar Airways będą witać na swoich pokładach przedstawicieli kadry zarządzającej linii lotniczych oraz ponad 200 przedstawicieli międzynarodowych mediów zapewniając im przelot do stolicy Kataru.

Firma Ooredoo będzie uczestniczyć w wydarzeniach jako oficjalny partner telekomunikacyjny  zapewniając najnowocześniejsze, laptopy na terenie centrum multimedialnego, ekrany telewizyjne LCD do wykorzystania podczas konferencji, oraz karty SIM i superszybki Internet 4G dla delegatów.

Alfardan Automobiles będzie oficjalnym partnerem odpowiadającym za transport VIP zapewniając gościom transport przez cały czas trwania imprezy.

Waleed Al-Sayed, Dyrektor Operacyjny, Ooredoo, powiedział: „Ooredoo ma długą historię współpracy z wiodącymi firmami z branży lotniczej, takimi jak Qatar Airways, oraz duże doświadczenie w projektach transportowych na duża skalę. Konferencja ta daje nam doskonałą okazję by nie tylko zademonstrować naszą siłę i doświadczenie w tej dziedzinie, ale do prezentacji produktów, które mamy dostępne dla głównych graczy w branży. „

Pan Mohammed Kandeel, Dyrektor Operacyjny, Grupy Alfardan Automotive, powiedział: „Alfardan Samochody ma przyjemność wspierać 70 – te Zwyczajne Walne Zgromadzenie IATA w Katarze, które zgromadzi ponad 1000 delegatów z całego świata. W trakcie wydarzenia marka BMW skupi się na przyjemości jazdy samochodem charakteryzując się przy tym rozpoznawalną precyzją – to wartości, z którymi marka BMW identyfikuje doskonale, co czyni nasz sponsoring zwycięską kombinacją. „