Kolonia – Dla wszystkich pań, które pragną podczas urlopu zimowego odpoczywać po aktywnym dniu na stoku na tarasach słonecznych, lub dla mam, które chciałyby oddać dzieci w dobre ręce, aby móc udać się na zakupy.

SnowTrex wybrał kilka ośrodków narciarskich, których zróżnicowana oferta dopasowana jest do potrzeb każdej kobiety.

Dla miłośniczek słońca

Rozkoszować się słońcem i złapać wiosenną opaleniznę najlepiej można we francuskiej miejscowości Orcières Merlette, włoskim Carezza lub w karynckich ośrodkach narciarskich Południowych Alp.

Dla shopping queens

Na zakupy podczas urlopu zimowego? Nic prostszego: w centrach handlowych w Schladming, Les 2 Alpes czy Livigno w okresie wiosennym można udać się na korzystne zakupy.

Dla podróżujących z rodziną

Na narty z rodziną i opieką nad dziećmi można wybrać się do francuskiego Val Cenis lub austriackiego Obsteig.

Dla smakoszek

Również podczas urlopu panie nie chcą rezygnować z wyszukanej kuchni i egzotycznych miejsc. W miejscowych restauracjach oferta sięga od wegańskich potraw poprzez prosecco serwowane w ratraku czy 5-daniowe menu na stoku.

Dla powerwomen

Zagorzałe miłośniczki sportów zimowych stawiające na wymagające stoki wyjdą na swoje na lodowcu Kitzsteinhorn, w Quatre Vallées czy na szwajcarskim Klein Matterhorn.

Cały artykuł dostępny jest na naszym portalu prasowym: http://prasa.snowtrex.pl/ladies-special

SnowTrex.pl

SnowTrex jest marką TravelTrex GmbH. TravelTrex należy do wiodących w Europie organizatorów wyjazdów zimowych. Oferta obejmuje pobyt z karnetem w cenie i dostępna jest w 15 językach i w ponad 20 krajach. Więcej informacji tutaj: http://prasa.snowtrex.pl/newsroom/.

W celu uzyskania więcej informacji oraz materiałów zdjęciowych, prosimy o kontakt:

TravelTrex GmbH

Magdalena Kosinski

tel. 48 22 380 39 01

e-mail: prasa-pl@traveltrex.com

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji:Centrum Prasowe PAP