Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce zaprasza Państwa do odwiedzenia stoiska Republiki Słowackiej podczas pierwszej edycji targów turystyki zimowej WINTER TRAVEL2014, które odbędą się w dniach 26-28.09.2014 w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO KRAKÓW przy ulicy Galicyjskiej 9.

Podczas trzech dni targów 14 wystawców ze Słowacji zaprezentuje atrakcje turystyczne naszego pięknego kraju. Przedstawimy najbardziej popularne słowackie ośrodki narciarskie, tegoroczne zimowe nowości oraz inwestycje, uzdrowiska, kąpieliska termalne i polecimy dokąd wyjechać na Sylwestra czy ferie zimowe.  

Od piątku do niedzieli na stoisku Słowacji /nr W8/organizować będziemy degustację słowackich win oraz promować szlaki winne na Słowacji. Przy winie słowackim będzie można wysłuchać występów muzycznych Lenky Bacmaniakovej z regionu Kysuce, która zagra na heligonce.

Dziennikarzy i branżę turystycznązapraszamy na konferencję prasową w dniu 26.09. o godz. 14.00 do sali konferencyjnej Budapeszt na terenie EXPO KRAKÓW,w trakcie której przedstawimy tegoroczne nowości i inwestycje w słowackich ośrodkach narciarskich. Podczas  spotkania zaprezentujemy także idealne miejsca na jesienny wypad w słowackie góry.

Więcej informacji na temat targów turystycznych WINTER TRAVEL 2014 można uzyskać na stronie:  www.targi.krakow.pl