Superszybki katamaran doł ącza do floty

Przedstawiciele Stoczni Sunreef Yachts z przyjemno ścią informują o zwodowaniu 40 Open Sunreef Power – dynamicznego katamaranu typu day cruiser, łączącego w sobie prędkość i luksus na najwyższym poziomie. Po serii testów na morzu, ten zrywny wielokadłubowiec jest aktualnie transportowany do Dubaju, aby zadebiutować podczas zbliżających się targów Dubai International Boat Show 2018.

Sunreef Yachts wchodzi na rynek superluksusowych day cruiserów z ekscytującym produktem. Dzięki obszernej strukturze katamaranu i składanym burtom, 40 Open Sunreef Power posiada niewyobra żalne ilości miejsca do wypoczynku i zachowuje idealn ą równowag ę przy wysokich pr ędko ściach.

 

Podczas premiery w Dubaju zaprezentujemy wersję z kadłubem ślizgowym. Równolegle jednak ju ż pracujemy nad wersj ą wyposażoną w płaty nośne. Nie zwalniamy tempa! Francis Lapp – Prezes i założyciel Sunreef Yachts Wyposażony w nowoczesny moduł barowy, najwyższej klasy system nagłośnienia, dużą markizę przeciwsłoneczną, wędki oraz funkcjonalny system schowków, 40 Open Sunreef Power to model, który w pełni da się dostosować do potrzeb klientów.

Kadłuby łodzi oferują wystarczająco miejsca na przestronną łazienkę i dodatkowe schowki. Otwarta część dziobowa może zostać wykorzystana jako komfortowa kabina z podwójnym łóżkiem. Pierwszy 40 Open Sunreef Power wyposażono w dwa silniki IPS 600 (2x435HP).

SPECYFIKACJA 40 OPEN SUNREEF POWER:

Długość: 12.75m / 40ft

Szerokość: 5.2m / 17ft

Zanurzenie: 0.7m / 2.3ft

Silniki: 2x IPS 600 (2x435HP)

Materiał: Advanced composites

Kategoria: B and C

Design: Sunreef Yachts