– Specjalna promocja dla najmłodszych pasażerów

Z okazji Dnia Dziecka Qatar Airways oferuje 100 % zniżki dla najmłodszych pasażerów

100% zniżki od taryfy przysługuje dzieciom do 11 roku życia podróżującym z rodzicem lub opiekunem

Trzydniowa promocja potrwa od 01 do 03 czerwca 2015 r. i będzie obowiązywała na wybranych kierunkach Qatar Airways

01 czerwca 2015 r.

Warszawa, Polska – Qatar Airways świętuje Dzień Dziecka oferując swoim pasażerom zniżkowy bilet dla dzieci. Unikalna promocja jest dostępna przez trzy dni począwszy od 01 czerwca i dotyczy podróży w okresie pomiędzy 08 czerwca a 30 listopada 2015 r. Klienci dokonujący rezerwacji lotu w okresie trwania promocji otrzymają 100% zniżki od taryf dla dzieci do 11 roku życia.

Qatar Airways dba o komfort każdego pasażera, dlatego też wymagania oraz potrzeby małych podróżników są dla przewoźnika szczególnie ważne.

Dorośli podróżujący z niemowlęciem (w wieku do dwóch lat) mogą skorzystać z przyspieszonej odprawy oraz zarezerować na czas podróży kołyskę dla dziecka. Dodatkowo linia lotnicza oferuje specjalne zestawy, które zawierają pieluchy, pojemniki na jedzenie, butelki oraz pluszowe zabawki dostępne na pokładzie.

Dla starszych dzieci, Qatar Airways przygotowuje specjalne zestawy do zabawy. W skład takich zestawów wchodzą kredki, kolorowanki, książeczki z puzzlami oraz inne uzupełniające, atrakcyjne drobiazgi. Dodatkową atrakcją dla dzieci są smaczne i zdrowe zestawy obiadowe serwowane w  opakowaniu znanego z kreskówek SpongeBob’a.

Co więcej, Qatar Airways wzbogacił swój system rozrywki pokładowej o nowe filmy i programy telewizyjne, specjalnie dobrane do upodobań najmłodszych. Dzieci mogą teraz wybierać spośród 2000 różnych propozycji oraz słuchać i oglądać swoje ulubione programy na indywidualnych monitorach.

Klienci pragnący skorzystać z promocji mogą dokonać zakupu biletu na stronie internetowej qatarairways.com/pl lub odwiedzić agentów przewoźnika. Trzydniowa promocja zaczyna się 01 czerwca, dostępność miejsc w ramach oferty specjalnej jest ograniczona. Zachęca się pasażerów do dokonania wcześniejszych rezerwacji. Promocja dotyczy podróży z Warszawy przez port przesiadkowy w Dausze do wybranych destynacji z globalnej siatki połączeń Qatar Airways.

*Obowiązują warunki umowy. Prosimy o dokładne sprawdzenie warunków promocji.

 

Qatar Airways, narodowe linie lotnicze Kataru, są najszybciej rozwijąjącymi się liniami lotniczymi na świecie. Działają już od 18 lat i  na chwilę obecną posiadają jedną z najmłodszych flot samolotywych na świecie. 156 samolotów obsługuje rejsy do 146 kluczowych destynacji biznesowych oraz turystycznych na 6 kontynentach. Qatar Airways jest członkiem aliansu oneworld. Już po raz drugi z rzędu oneworld został wyróżniony przez Skytrax jako World’s Best Airline Alliance 2014, najlepszy światowy alians lotniczy. Qatar Airways były pierwszym przewoźnikiem z regionu Zatoki Perskiej, które dołączyły do globalnego aliansu lini lotniczych. Umożliwiło to naszym klientom łatwy dostęp do prawie 1000 lotnisk w ponad 150 krajach i  ponad 14250 odlotów dziennie.

W celu uzyskania więcej informacji odwiedź naszą stronę www.qatarairways.com lub zajrzyj na nasze portale w niniejszych serwisach Facebook, Twitter, Google , Instagram oraz  YouTube.

Korporacyjne zdjęcia Qatar Airways dostępne są pod adresem: http://www.qatarairways.com/corporateimages