Pierwszy polski klub travelowy Travelist.pl uruchomił platformę internetową umożliwiającą zakup pobytów hotelowych w formie kart podarunkowych. Dzięki temu od teraz wyjazd do jednego z hoteli znajdujących się w ofercie Travelist.pl można podarować bliskim w prezencie.

W celu dokonania zakupu karty podarunkowej, należy na stronie www.travelist.pl zalogować się w panelu klienta i wybrać jedną z 3 wartości karty: 200 zł, 500 zł lub 1000 zł. Istnieje także możliwość dodania spersonalizowanej wiadomości dla obdarowywanej osoby. Następnie kartę podarunkową Travelist.pl można wydrukować i przekazać osobiście lub wysłać na wskazany adres e-mail.
– Pierwszy w Polsce klub travelowy Travelist.pl od początku swojej działalności stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując swoim użytkownikom funkcjonalne rozwiązania – mówi Tomasz Nowiński, CEO Travelist.pl. – Uruchomienie platformy z kartami podarunkowymi jest dla nas kolejnym, ważnym krokiem w tym procesie. Zaplanowaliśmy je na czas przed świętami, ponieważ wiemy, że Polacy poszukują oryginalnych prezentów pod choinkę. Nasza platforma pozwoli na zakup takiego podarku przez internet i otrzymania go natychmiast, bez oczekiwania na przesyłkę – dodaje Tomasz Nowiński.
Karta  podarunkowa Travelist.pl ważna jest przez rok  i obejmuje wszystkie spośród 800 ofert współpracujących z klubem obiektów noclegowych. Dzięki szczegółowej weryfikacji ofert hoteli współpracujących z Travelist.pl (każdy obiekt z oferty klubu musi spełniać szereg wymagań, m.in. dotyczących poziomu usług czy stosownej ilości pozytywnych opinii klientów) możemy mieć pewność, że ofiarujemy najbliższym nie tylko oryginalny, ale i wysokiej jakości prezent.

***

O TRAVELIST.PL:
Klub travelowy Travelist.pl to innowacyjny kanał marketingowy do sprzedaży pobytów hotelowych online. Łączy funkcjonalność portalu rezerwacyjnego z możliwością unikalnej promocji obiektu. Grupa Secret Escapes – jeden z największych na świecie klubów travelowych, którego Travelist.pl jest częścią od 2014 roku posiada bazę 8 milionów użytkowników zainteresowanych ofertami pobytów wypoczynkowych. Polska baza liczy ponad 1 milion użytkowników. Wysokie inwestycje w marketing i promocję hoteli współpracujących z Travelist.pl sprawiają, że jest to obecnie najszybciej rozwijająca się firma w branży turystycznej w Polsce.
Więcej na www.travelist.pl