Program partnerski Fostertravel.pl powstał z myślą o firmach i osobach chcących zarabiać więcej i sprzedawać wycieczki turystyczne największych polskich touroperatorów. Wystarczy tylko umieścić wyszukiwarkę Fostertravel.pl na swojej stronie internetowej. Dzięki temu zyskuje się dostęp do największej bazy ofert wyjazdów turystycznych.

    Jakie korzyści daje program partnerski Fostertravel.pl? 1. Zapewnia atrakcyjne warunki finansowe; 2. Prowizja sięga aż 5 proc.; 3 Bez żadnych kosztów wdrożenia!; 4. Dostarcza szczegółowe statystyki i aktualne informacje; 5. Udostępnia największą bazę ofert wyjazdów turystycznych; 6. Gwarantuje profesjonalne wsparcie.
Dlaczego warto nawiązać stałą współpracę z portalem Fostertravel.pl? 1. Zapewnia on jedyne takie API (interfejs programowania aplikacji) na rynku; 2. Istnieje już od 1998 r.; 3. Zdobył liczne nagrody i wyróżnienia; 4. Oferuje proste warunki współpracy; 5. Gwarantuje przyjazne wsparcie i pomoc techniczną; 6. Ciągle się rozwija, dba o wszelkie nowinki i jest aktywny na rynku.
Istnieją 3 opcje współpracy. Najczęściej wybieraną z nich są tzw. gotowe moduły i style. Fostertravel.pl zapewnia wówczas łatwą instalację i gotowe szablony. Propozycja ta charakteryzuje się prostą wyszukiwarką, ciekawymi szablonami kolorystycznymi, ofertami wycieczek na www, indywidualną umową i atrakcyjnymi prowizjami. Druga opcja współpracy to demo wyszukiwarek, czyli pełna funkcjonalność bez zobowiązań. Bez rejestracji i bez umowy otrzymuje się od Fostertravel.pl zaawansowaną wyszukiwarkę wycieczek, którą łatwo zintegrować ze swoją stroną internetową. Trzecią propozycję stanowi pełna integracja API. To całkowite dopasowanie modułów do danej strony www. Fostertravel.pl gwarantuje wówczas konfigurowalną wyszukiwarkę, profesjonalną stronę z ofertami wyjazdów turystycznych, indywidualną umowę i atrakcyjne prowizje. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.fostertravel.pl/api.