Hotel Manor House SPA został laureatem „Prestige Spa Awards 2014/2015” – najbardziej rozpoznawalnego plebiscytu branży Spa &Wellness w Polsce. Obiekt uzyskał I nagrodę w kategorii Najlepsze Holistyczne Spa oraz wyróżnienie w kategorii Najlepsze Destination Spa i Najlepsze Luksusowe Spa.

Gala konkursowa IX edycji tego prestiżowego plebiscytu (www.awards.spa-prestige.pl) odbyła się w hotelu Airport Okęcie w Warszawie w dniu 31 marca 2015 r. Imprezę poprowadziła znana i ceniona polska aktorka Joanna Kurowska, a w zaszczytnym gronie gości znaleźli się m.in Olga Bończyk, Omenaa Mensah, Elżbieta Jędrzejewska, Dorota Gardias, czy Jarosław Jakimowicz oraz wielu ekspertów branży SPA.
Najważniejszym celem renomowanego konkursu Prestige Spa Awards jest wyszczególnienie hoteli Spa & Wellness, które wyróżniają się ponadprzeciętną jakością usług. W celu wyłonienia zwycięzców, do laureatów drugiego etapu konkursu przyjeżdżają członkowie profesjonalnego jury oraz agenci w postaci powszechnie znanych osób w świecie kina, teatru i telewizji. Jurorzy osobiście mają okazję potwierdzić standard obsługi nagradzanych obiektów.

„Nagrody jakie otrzymaliśmy są dla nas powodem do dumy i zadowolenia. Są one uhonorowaniem naszego nieustannego dążenia do świadczenia usług na najwyższym poziomie i indywidualnego podejścia do Gości”. – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House ® SPA.  – „Szczególnie cieszy nas zwycięstwo w kategorii Najlepsze Holistyczne Spa w Polsce, gdyż nasz hotel kieruje się właśnie holistyczno-energetycznym podejściem do człowieka. W swojej pracy skupiamy się na filozofii i zabiegach wprowadzających równowagę między ciałem, umysłem i duszą” – dodaje.
 W kompleksie pałacowo-parkowym Manor House SPA wykorzystywane jest dobroczynne działanie wody. Łaźnie Rzymskie są miejscem, gdzie podczas seansów w płótnach rzymskich można zaznać kojącej siły termo- i hydroterapii. Można także poddać się zabiegom balneoterapii w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera. Wodne królestwo w Basenie Ery Wodnika: rwąca rzeka, gejzery, podwodne masujące leżanki, jacuzzi oraz masażery pozytywnie działa na cały organizm: pielęgnuje skórę, likwiduje bóle kręgosłupa, mięśni i stawów. Goście mogą także obudzić uśpione piękno i odmłodzić duszę w Witalnej ® Spa.
Dla poszukujących  wewnętrznej harmonii i równowagi w przypałacowym parku dostępny jest Ogród Medytacji, a w nim magiczny Kamienny Krąg Mocy i energetyczna Piramida Horusa. Na gości czekają także inne atrakcje jak golf wodny i mini golf oraz stadnina koni z krytą ujeżdżalnią. Wspaniałym dopełnieniem luksusowego wypoczynku są wyśmienite, przyjazne alergikom dania kuchni polskiej i wegańskiej.  Manor House SPA to hotel dla dorosłych, którzy chcą poznać połączyć piękno arystokratycznych tradycji  z luksusem współczesnego wypoczynku i relaksu.