Wytworne i stylowe – czy nie tak wyobrażamy sobie miejsce, w którym wakacje spędzają gwiazdy? Luksus nie jest zarezerwowany tylko dla celebrytów z pierwszych stron gazet.

Dzięki serwisom internetowym specjalizującym się w wynajmie obiektów wakacyjnych możesz wraz z przyjaciółmi zorganizować kilkudniową wyprawę i spędzić urlop w ekskluzywnej willi.  

Warszawa, 29 października 2014 – Kiedy oglądamy serial lub film nasza uwaga skupia się nie tylko na grze aktorów, ale też na miejscach, w których rozgrywa się akcja. Patrzymy na wyszukane wnętrza, nieziemskie widoki i baseny z błękitną wodą i chcielibyśmy choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości, wyjechać i spędzić urlop w filmowej scenerii. CASAMUNDO, internetowy serwis specjalizujący się w wynajmie apartamentów i domów wakacyjnych, przedstawia najbardziej wystawne wille w najpiękniejszych zakątkach Europy.

Imprezowe noce na Ibizie
Ibiza kojarzy się z luksusem i szalonymi imprezami. Możecie zatrzymać się w nowoczesnej willi z pięknym widokiem na morze. Ma ona 3 sypialnie i prywatny basen – doskonałe miejsce na zorganizowanie szalonych nocy ze znajomymi. A jeśli będziecie chcieli się zrelaksować słuchając szumu morza, to możecie wybrać się na pobliską plażę.

 

Luksusowa willa na Krecie
Jeśli nie możesz zdecydować, czy wolisz udać się w góry, czy nad morze to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Piękny, nowoczesny dom na Krecie, położony w miejscu, z którego można podziwiać zarówno błękitne morze, jak i góry. Co więcej, dom ma prywatny basen a każda z 4 sypialni własną wannę jacuzzi. Willa jest idealna dla miłośników relaksu w wodzie.

 

Stylowe wakacje dla amatorów wina
Miłośników wina zapraszamy na południowy-zachód Francji do miejscowości Bordeaux. Dom, który tu na Was czeka ma aż 6 pokoi, basen i wielki ogród. Można w nim spędzać długie wieczory z lampką wina.

Wymarzony widok na morze
Jeśli planujecie podróż to Chorwacji, to możecie zatrzymać się w nowocześnie urządzonej willi. Największym atutem domu są panoramiczne okna. Przez cały czas pobytu będziecie mogli podziwiać spektakularny widok na morze, nawet zaraz po przebudzeniu. W domu znajduje się także sauna oraz kryty i podgrzewany basen. Warto też wspomnieć, że dom jest przyjazny czworonogom – one też zasługują na odrobinę relaksu w luksusowych warunkach. Co więcej, po przylocie na lotnisku będzie czekał na Was kierowca, który zawiezie Was do rezydencji.

 

Każdy z nas ma czasem ochotę na odrobinę luksusu. Zaszycie się w pięknej willi zapewnia prywatność i możliwość zorganizowania czasu według własnych preferencji. Dla tych najbardziej wymagających niektóre wille oferują usługi kamerdynera, pokojówki, kucharza, kierowcy a nawet obsługę śmigłowca.

 

 

 

O Casamundo
Casamundo to portal specjalizujący się w wynajmie apartamentów i domów wakacyjnych w całej Europie. Portal powstał w 2003 roku w Hamburgu, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. W 2009 roku działalność Casamundo została rozszerzona na polski rynek. Strona www.casamundo.pl to baza ponad 300 000 ofert renomowanych firm turystycznych oraz wybranych osób prywatnych w Europie, Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Oprócz Polski i Niemiec, Casamundo działa również w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Czechach, Słowacji i Holandii, na Węgrzech i w Hiszpanii.
Więcej informacji na temat oferty Casamundo oraz przestawionych obiektów można uzyskać na stronie www.casamundo.pl.
Najświeższe informacje oraz ciekawostki można otrzymywać dołączając do grupy Casamundo.pl na Facebooku