DWA LOTY TYGODNIOWO Z LOTNISKA CHOPINA W WARSZAWIE W 2015 ROKU

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej*, zwiększa liczbę lotów z Lotniska Chopina w Warszawie na Maltę.

Od kwietnia 2015 roku pasażerowie będą mogli podróżować do popularnego rodzinnego kurortu dwa razy w tygodniu, w soboty i w środy. Bilety są już dostępne na stronie wizzair.com w cenie od 199 PLN**.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Cieszy nas fakt, iż już niedługo polscy konsumenci będą mogli latać na słoneczną Maltę dwa razy w tygodniu. Teraz dzięki niskim cenom oraz znakomitej jakości usług Wizz Air, polskie rodziny szukające niskokosztowych wyjazdów weekendowych, czy kilkudniowych, będą mogli cieszyć się z wypoczynku w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów. Już od kwietnia 2015 roku planowanie wycieczki na Maltę stanie się jeszcze prostsze, gdyż nie będzie już konieczności rezerwowania aż siedmiodniowego pobytu. Zaoszczędzony czas i pieniądze można przeznaczyć na podróże do innych miast w bogatej siatce połączeń Wizz Air. Nie czekaj ani chwili dłużej i zarezerwuj swój lot na Maltę na stronie wizzair.com bądź skorzystaj z pakietu zawierającego lot i hotel na wizztours.com”.

 

O Wizz Air:
Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 54 samolotów typu Airbus A320 latających z 18 baz na ponad 340 trasach łączących 104 lokalizacje w 36 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 100 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 13,9 miliona pasażerów do końca marca 2014 r*. Na wizztours.com oferowane są wysokiej jakości pakiety wakacyjne. WIZZ Tours to platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych na trasach oferowanych przez linię Wizz Air.
*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2014 r.(„FY 2014”). 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państw jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.
** Cena biletu w jedną stronę, wliczając podatki, opłaty obowiązkowe oraz jedną sztukę małego bagażu podręcznego