Sunreef Yachts przedstawia film poświęcony niezwykłemu konceptowi 210 POWER TRIMARAN, który w ostatnim czasie miał okazję rozpalić zmysły i pragnienia potencjalnych klientów na Bliskim Wschodzie.

Po czterech ekskluzywnych prezentacjach tego rewolucyjnego modelu, które miały miejsce w Rijadzie, Doha, Abu Dhabi i Dubaju stocznia Sunreef Yachts postanowiła pokazać wizualizację filmowa całemu światu i tym samym przybliżyć projekt, który finalnie na zawsze zmieni całą branżę jachtową.   

Koncept został przygotowany na zamówienie klienta poszukującego jedynego w swoim rodzaju super jachtu. Trimaran o łącznej długości 210 stóp i przestrzeni użytkowej 950 m2 jest jednocześnie największym modelem tego typu na rynku. Na pokładzie może znajdować się 12-osobowa załoga i 12 gości, którzy w pełni będą mogli skorzystać z jego ekskluzywnych udogodnień i komfortu. Inżynierowie firmy Sunreef Yachts zrobili kolejny krok do przodu w dziedzinie projektowania luksusowych wielokadłubowców, pokazując jednocześnie, iż firma pozostaje niekwestionowanym liderem w produkcji największych i najbardziej ekskluzywnych jednostek pływających.