Warszawa, 20 października 2014 roku – Jesienna akcja LOT-u, dzięki której można polecieć do niespełna 40–stu miast na całym świecie nawet o połowę taniej, została przedłużona. Bilety w promocyjnych cenach czekają jeszcze do środy 22 października.

Akcja pod hasłem „Wielkie nieba!”, wystartowała we wtorek 14-go października, cieszyła się tak ogromną popularnością, że świętujący w tym roku swoje 85 urodziny LOT postanowił ją przedłużyć i zwiększyć pulę biletów.

Jeszcze przez dwa dni, czyli do środy 22 października można zatem skorzystać z zimowych przelotów do centralnie położonych lotnisk i z bagażem w cenie znacznie taniej. Promocja tym razem obejmuje rejsy od 13 stycznia do 22 marca 2015 roku.

Największą popularnością, jak do tej pory, cieszą się Londyn, Frankfurt i Monachium. Duże zainteresowanie dotyczy również tras bardziej na wschód – do Wilna, czy Tallina. Oczywiście jest to nie lada gratka by również wypróbować rejsy długodystansowe Dreamlinerem do Nowego Jorku, Chicago, Toronto czy Pekinu.

Podróż z biletem zakupionym w ramach promocji „Wielkie nieba!” można odbyć od 13 stycznia aż do 22 marca 2015, z wyjątkiem okresu świąteczno – noworocznego. Bilet najwygodniej i najtaniej można kupić na lot.com. Można tam również zapoznać się z warunkami przedłużonej promocji.

Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT-u latają do blisko 60miast w Europie, Ameryce Północnej, na Bliski Wschód oraz w Azji. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie ponad 21,900 rejsów dziennie do 1.328 portów lotniczych w 195 krajach.