LILLA VAJDA DOŁĄCZYŁA DO DZIAŁU HANDLOWEGO WIZZ AIR W BUDAPESZCIE
Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej*, powiększył swoje szeregi o nowego członka działu handlowego.

Lilla Vajda będzie odpowiedzialna za budowanie relacji z sektorem turystyki i podróży, jako Menadżer Sprzedaży ds. czarterów i umów o allotment w szybko rozwijającym się zespole Wizz Air. Lilla ukończyła Budapest Business School na kierunku Sprzedaż, Obsługa i Turystka w stolicy Węgier. Po kilku latach pracy na różnych stanowiskach w hotelach za granicą, ostatnie trzy Lilla spędziła w strukturach serwisu Agoda, w dziale rozwoju biznesu. Wizz Air umacnia obecność marki na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz poświęca szczególną uwagę tour operatorom w Europie. Kontakt z Lillą Vajdą możliwy jest drogą mailową: lilla.vajda@wizzair.com.

O Wizz Air:
Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 54 samolotów typu Airbus A320 latających z 18 baz na ponad 340 trasach łączących 104 lokalizacje w 36 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 100 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 13,9 miliona pasażerów do końca marca 2014 r*. Na wizztours.com oferowane są wysokiej jakości pakiety wakacyjne. WIZZ Tours to platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych na trasach oferowanych przez linię Wizz Air.