4 POŁĄCZENIA DO DUBAJU Z MOŻLIWOŚCIĄ REZERWACJI SIEDZENIA Z DODATKOWYM MIEJSCEM

Wizz Air, największy nisko kosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił dzisiaj specjalną ofertę dla pasażerów podróżujących na uruchomionych niedawno połączeniach z i do Dubaju/Abu Dhabi (Port Lotniczy Dubaj).

Nowa usługa WIZZ Xtra Space gwarantuje większy komfort podczas lotów na najdłuższych trasach Wizz Air: z Kijowa, Budapesztu, Sofii i Bukaresztu do Dubaju. Wybierając opcję WIZZ Xtra Space, pasażerowie mogą zajmować miejsca w wybranych rzędach samolotu, gdzie wybrane siedzenia pozostają wolne. Dzięki temu zyskują dla siebie więcej przestrzeni oraz podróżują w bardziej komfortowych warunkach. Dodatkowo korzystając z tej usługi, otrzymują w pakiecie pierwszeństwo wejścia na pokład. Nowa opcja jest już dostępna przy rezerwacjach lotów na wizzair.com w cenie od 10 euro**.

Daniel De Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Wizz Air po raz kolejny spełnia swoje obietnicę dostarczania innowacyjnych i przyjaznych klientom rozwiązań bez dodatkowego obciążania ich budżetu. Nasi pasażerowie mogli dotychczas korzystać z opcji dodatkowej przestrzeni na nogi, pakietów premium z różnymi wariantami udogodnień oraz usługi WIZZ Flex, dedykowanej podróżom biznesowym, która umożliwia zmianę daty oraz lotu już po dokonaniu rezerwacji. Teraz idziemy jeszcze krok dalej, uruchamiając opcję WIZZ Xtra Space na czterech trasach Wizz Air do Dubaju/Abu Dhabi, połączoną dodatkowo z pierwszeństwem wejścia na pokład. A to wszystko za jedyne 10 euro! Jesteś zmęczony jesienną słotą za oknem? Odwiedź egzotyczne miejsca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, rezerwując lot na wizzair.com. Wybierz dodatkowo opcję WIZZ Xtra Space i podróżuj jeszcze bardziej komfortowo do jednej z najlepszych na świecie słonecznych zimowych destynacji”.

** cena z usługę WIZZ Xtra Space przy locie w jedną stronę.

O Wizz Air:

Wizz Air jest największą nisko kosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 45 samolotów typu Airbus A320 latających z 18 baz na ponad 290 trasach łączących 95 lokalizacji w 35 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół 1.700 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez ponad 12 milionów pasażerów w 2012 roku.

*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2013 r. oraz w okresie 6 miesięcy zakończonym 30 września 2013 r. 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państwa jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina

 

Już teraz można śledzić Wizz Air’a na Twitterze: @wizzair

 
Dodatkowe informacje:
  • Wszystkie loty są obsługiwane przez samoloty airbus A320 z 180 miejscami
  • Zachęcamy do skorzystania z bazy zdjęć floty oraz załogi dostępnej na http://wizzair.com/en-GB/press