WIZZ AIR WPROWADZA MOBILNĄ ODPRAWĘ
W URZĄDZENIACH Z SYSTEMEM ANDROID

I OBNIŻA O 20 PROCENT CENĘ MOBILNYCH REZERWACJI
DO PÓŁNOCY 15 LISTOPADA

Wizz Air, największy nisko kosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej uruchomił dzisiaj funkcję mobilnych odpraw w aplikacji dla systemu Android, po wdrożeniu tej samej opcji na iPhone latem tego roku. Po ściągnięciu bezpłatnej aplikacji, klienci zyskują wygodny dostęp do najważniejszych funkcji strony internetowej Wizz Air za pośrednictwem smartfonów. Podobnie do aplikacji na iPhone, wersja na Android pozwala rezerwować bilety, sprawdzać loty w czasie rzeczywistym, dodawać usługi i posiada wiele innych funkcji. Świętując długo oczekiwaną premierę aplikacji, linia lotnicza obniżyła o 20%* cenę wszystkich rezerwacji dokonanych za pomocą mobilnych aplikacji w dniach 14 i 15 listopada(do północy).

 

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: “Kupowanie tanich biletów i odprawa w waszej ulubionej linii lotniczej stało się teraz jeszcze prostsze. Wizz Air od zawsze dba o jakość obsługi klienta i satysfakcję pasażerów, dlatego z przyjemnością wprowadzamy funkcję mobilnej odprawy do naszej aplikacji dla systemu Android. Do tej pory, użytkownicy iPhone byli bardzo zadowoleni z działania aplikacji, a teraz podróż marzeń jest w zasięgu ręki każdego. Aby skorzystać z naszej 20-procentowej* promocji, wystarczy ściągnąć naszą bezpłatną aplikację na iPhone i Android już dziś i użyć smartfona do zarezerwowania biletów z Wizz Air!

 

* 20% zniżka dotyczy lotów z uwzględnieniem podatków, opłat obowiązkowych i jednego małego bagażu podręcznego. Zniżka dotyczy wyłącznie nowych rezerwacji.

***

O Wizz Air:

Wizz Air jest największą nisko kosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej**, której flota składa się z 45 samolotów typu Airbus A320 latających z 18 baz na ponad 280 trasach łączących ponad 90 lokalizacji w 35 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół 1.700 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez ponad 12 milionów pasażerów w 2012 roku.

**Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2013 r. oraz w okresie 6 miesięcy zakończonym 30 września 2013 r. 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państwa jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina

Już teraz można śledzić Wizz Air’a na Twitterze: @wizzair