Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj nową trasę z Lublina do Tel Awiwu w Izraelu. Najnowsze połączenie WIZZ zacznie działać 17 czerwca, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty. Bilety na nowe połączenie są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 149 PLN

 

Tel Awiw to nowoczesne, kosmopolityczne, tętniące życiem miasto. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku przez cały rok. Turyści doceniają wyborną kuchnię i wyjątkowy smak kawy. Miasto zaskakuje fascynującymi krajobrazami, szerokim wyborem galerii sztuki, eleganckimi butikami i pięknymi plażami.

 

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2012 roku, linia sukcesywnie rozwija swoją ofertę z Lublina, która obecnie składa się z dziewięciu niskokosztowych tras do sześciu krajów. W 2016 roku Wizz Air przewiózł ponad 280 000 pasażerów na trasach z i do Lublina wspierając jednocześnie ponad 200 etatów w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością**. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku jest ponad 346 000 miejsc na trasach w lubelskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 12% w porównaniu do poprzedniego roku.

 

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 150 tras z 8 polskich lotnisk do 27 krajów.

 

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z LUBLINA

 

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Cena od*

Tel Awiw

wtorek, sobota

17 czerwca

149 PLN

 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Lublinie, Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział:

 

“Po niedawnym ogłoszeniu połączenia do Kijowa, z przyjemnością informujemy o kolejnej, długo wyczekiwanej trasie w lubelskiej siatce połączeń WIZZ. Tel Awiw jest już dostępny w naszej ofercie z Lublina i jesteśmy przekonani, że szybko zyska popularność wśród naszych klientów, którzy chętnie odwiedzą miasto, które ‘nigdy nie śpi’. Pasażerowie z pewnością docenią naszą nową destynację z powodu bogatego dziedzictwa kulturowego, doskonałej kuchni i dużego wyboru atrakcji. Najnowsze połączenie WIZZ będzie odbywać się we wtorki i w soboty, idealnie sprawdzając się w przypadku wyjazdów weekendowych. Z wielkim zaangażowaniem działamy na rzecz naszych pasażerów w Lublinie i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z władzami tutejszego lotniska, aby móc nadal rozwijać się w regionie. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”