• Hyundai nawiązał współpracę z zespołem Maroon 5, zdobywcą nagrody Grammy, składając jednocześnie hołd legendarnemu muzykowi reggae Bobowi Marleyowi
  • Sławny reżyser Joseph Kahn nakręcił wyjątkowy spot reklamowy dla marki Hyundai
  • Hyundai i Maroon 5 nawołują, aby zapomnieć o codziennych zmartwieniach i w duchu radości i przyjaźni dać się ponieść sportowym emocjom podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej

 

Hyundai Motor Company, Oficjalny Partner Mistrzostw Świata FIFA 2018™ połączył siły z wielokrotnie nagradzanym platynową płytą i nagrodą Grammy zespołem Maroon 5. Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych zespół Maroon 5 gra muzykę z gatunku pop rock. Na użytek nowej kampanii reklamowej marki Hyundai, wykonał aranżację kultowego utworu Boba Marleya „Three Little Birds”, składając jednocześnie hołd temu legendarnemu muzykowi reggae.

Na znak szacunku do Boba Marleya, „Three Little Birds” w interpretacji Maroon 5 trzyma się tak blisko oryginału, jak tylko to możliwe. „Three Little Birds” to utwór o pozytywnym, relaksującym brzmieniu, idealny, aby zapomnieć o codziennych zmartwieniach i w duchu radości i przyjaźni dać się ponieść sportowym emocjom.

Teledysk do utworu powstał w Los Angeles. Jest dziełem uznanego koreańsko-amerykańskiego reżysera filmów i teledysków, Josepha Kahna, który współpracował z takimi artystami jak: Lady Gaga, Dr Dre, Snoop Dogg, Mariah Carey, Destiny’s Child, Christina Aguilera, U2, George Michael czy Kylie Minogue. W 2003 roku Joseph Kahn zdobył nagrodę Grammy oraz MTV Video Music Awards za teledysk „Without You” Eminema, został laureatem nagrody Grammy po raz drugi, w kategorii Best Music Video 2015, za teledysk „Bad Blood” do utworu Taylor Swift ft. Kendrick Lamar.

Joseph Kahn nakręcił teledysk do „Three Little Birds” Maroon 5 w stylistyce reggae. W teledysku widać m. in., jak członkowie zespołu zmieniają się w energetycznych tancerzy reagge z wody, lawy czy liści. Wciąż poruszając się w rytm muzyki, ciało jednego z tancerzy przekształca się następnie w setki miniaturowych samochodów elektrycznych Hyundai Nexo.

Joseph Kahn nakręcił również spot reklamowy dla marki Hyundai, który będzie emitowany podczas Mistrzostw Świata FIFA 2018™. W reklamie zespół Maroon 5 wykonuje swoją wersję „Three Little Birds” na tle stadionu piłkarskiego. „Bob Marley był jednym z najwybitniejszych artystów w historii muzyki i prawdziwym geniuszem. Jesteśmy podekscytowani faktem, iż mieliśmy okazję stworzyć nową aranżację utworu „Three Little Birds” do nowej kampanii marki Hyundai”. – powiedzieli członkowie zespołu Maroon 5.

„Od 1999 roku Hyundai jest dumnym sponsorem Mistrzostw Świata FIFA™. Współpraca z Maroon 5 pozwoliła dostarczyć naszym Klientom jeszcze bardziej emocjonalnych doświadczeń związanych z tym sportowym świętem. Utworem „Three Little Birds” Maroon 5 i Hyundai chcieliby sprawić, aby ludzie zapomnieli o codziennych zmartwieniach i w duchu radości i przyjaźni dali się ponieść sportowym emocjom. Na co dzień, celem marki Hyundai jest dbanie o to, aby życie naszych Klientów stawało się lepsze, bezpieczniejsze i spokojniejsze, dzięki korzystaniu z innowacyjnych technologii i rozwiązań, jakie oferuje nasza marka”. – powiedział Szef Działu Marketingu Hyundai Motor Company, Minsoo Kim.

Oprócz współpracy z Maroon 5, z okazji Mistrzostw Świata FIFA 2018™, Hyundai otworzył także FIFA World Football Museum™, w którym można obejrzeć historie oraz sposoby kibicowania fanów piłki nożnej z całego świata. Podczas Mistrzostw Świata FIFA™, odbywa się również szereg konkursów: konkurs Bądź Tam z Hyundaiem (Be There with Hyundai), czy Wielki Konkurs Kibiców Piłkarskich (Hyundai World Football Heritage).