Już 14 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Dla polskich kibiców będzie to doskonała okazja do spotkań i wspólnego wspierania biało-czerwonych. Z myślą o sympatykach futbolu lokalna wyszukiwarka Panorama Firm udostępniła wykaz miejsc, w których będzie można grupowo oglądać transmisje z meczów. Co istotne, właściciele lub zarządcy tych miejsc podpisali umowę licencyjną z nadawcą transmisji, więc we wskazanych lokalizacjach obejrzymy mecze nie tylko w dobrym towarzystwie, ale i legalnie.

Jak to działa? Po wejściu na wyszukiwarkę Panoramy Firm należy wpisać frazę „strefy kibica” i określić lokalizację. Wówczas wyświetla się lista miejsc – łącznie jest ich obecnie blisko 200 w Polsce, ale stale dodawane są nowe. Każdą strefę kibica można zlokalizować na mapie oraz zaplanować do niej dojazd z dowolnej lokalizacji.

Cieszymy się, że możemy pomóc kibicom w oglądaniu meczów drużyny narodowej w niepowtarzalnej atmosferze strefy kibica. Zdecydowana większość z nich ogląda spotkania w kraju, najchętniej w miejscach dysponujących różnymi udogodnieniami np. duże ekrany, zadaszenie, duża liczba miejsc siedzących. Tegoroczne mistrzostwa są rozgrywane w Rosji, więc mecze będą transmitowane w dogodnym czasie i zapewne zbiorą dużą publikę w strefach kibica. Panorama Firm ułatwi im znalezienie takich miejsc w pobliżu i dotarcie do nich najkrótszą drogą. Jesteśmy wyszukiwarką lokalną i wspieramy każdą inicjatywę istotną dla lokalnej społeczności. Ja sam także wybieram się do najbliższej strefy kibica, aby dopingować zespół Nawałki. – mówi Adrian Hinc, Kierownik Produktu panoramafirm.pl w Eniro Polska.

Mistrzostwa Świata rozpoczynają się 14 czerwca, a zakończą się 15 lipca. To pierwsze mistrzostwa rozgrywane na terenie Europy Wschodniej i bierze w nich udział 32 zespołów, w tym Polska. Polacy, grający w grupie H, rozpoczną rywalizację meczem z Senegalem (19 czerwca), a potem zagrają z Kolumbią (24 czerwca) i Japonią (28 czerwca). W tych dniach będą organizowane strefy kibica w miejscach prezentowanych w Panoramie Firm.

PanoramaFirm.pl jest jedyną wyszukiwarką lokalną w Polsce, która udostępniła funkcjonalność wyszukiwania stref kibica. Jest ona dostępna zarówno dla użytkowników wersji mobilnej, jak i desktopowej. Panorama Firm co miesiąc notuje ponad 5 milionów wizyt, w trakcie których użytkownicy poszukują usług, produktów, firm, i ich lokalizacji.