Tak brzmi misja Trips Tips oferującego nowy rodzaj usług w branży turystycznej. Zajmuje się doradztwem i planowaniem podróży dopasowanych do klienta. Firma pomaga przekuwać marzenia o podróżach w rzeczywistość i niezapomniane wspomnienia.

Start up rozpoczęła działalność 18.07.2014 i jest jedną z kilku działających w tej branży na polskim rynku. Jest niezależnym podmiotem zajmującym się planowaniem podróży skrojonych na potrzeby klientów. Zgodnie z przepisami nie jest organizatorem, pośrednikiem czy agentem turystycznym. W związku z tym nie odpowiada za niewykonanie usługi przez linie lotnicze czy hotele oraz nie podlega wpisowi do rejestru prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Oferta obejmuje m.in. zaplanowanie noclegów, przelotów, wynajmu samochodu, planu zwiedzania, kosztorysu, opracowanie informacji praktycznych (wizy, szczepienia itp.). Propozycje wyjazdów to wyjazdy wypoczynkowe, dla aktywnych, weekendowe, z dziećmi, poślubne, służbowe i wiele innych.

Dlaczego warto skorzystać z usług Trips Tips?
– oszczędność czasu,
– wyjazd odpowiadający potrzebom klienta,
– niskie koszty podróży,
– brak ryzyka bankructwa biura podróży,
– niezapomniane i nieszablonowe wyjazdy,
– dopasowanie terminu,
– brak dużych przedpłat.

Trips Tips powstał z miłości do podróżowania i poznawania świata. Teraz podróżnicy chcą podzielić się z innymi swoim doświadczeniem i zapałem do odkrywania różnych zakątków ziemi. Pragną zaszczepić skłonność do wojaży na własną rękę gdyż z praktyki wiedzą, że jest to ciekawsze, przyjemniejsze i inspirujące.

Osoba kontaktowa:

Grzegorz Gintrowski
Tel:     +48 883 963 950
E-mail:    biuro@tripstips.pl
Strona www:     www.tripstips.pl

al. Niepodległości 147 lok.25
02-555 Warszawa