Już można rejestrować się online na nadchodzące Targi TT Warsaw 2014. Podczas tych ważnych dla turystyki dni przedstawiciele branży będą mogli wziąć udział w spotkaniach przewidzianych specjalnie dla nich.

Pasjonaci podróży natomiast znajdą na stoiskach wystawców różnorodne oferty i będą mogli skorzystać z targowych atrakcji.

XXII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2014 odbędą się w dniach 27-29 listopada br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. To wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli branży z Polski i zagranicy oraz do osób interesujących się turystyką i lubiących podróże. Pierwszy dzień przeznaczony jest dla biznesowych odwiedzających, a kolejne dwa dni otwarte będą dla szerokiej publiczności.

Rejestracja online
Organizator targów, firma MT Targi Polska, zachęca branżowych odwiedzających do skorzystania z rejestracji internetowej. Jej wcześniejsze dokonanie nie tylko znacznie skróci czas wejścia do hal targowych, ale przede wszystkim zwalnia z opłaty za bilet wstępu. Rejestracja będzie czynna do 25 listopada. Po tym terminie będzie można wypełnić formularze na miejscu.

Sektory targowe
Targi TT Warsaw gromadzą wystawców z Polski i ze świata, a wśród nich m.in. przedstawicieli państw, regionów, miast, atrakcji turystycznych, biur podróży. Sprawdzona formuła targów obejmie również turystykę kongresową. Przedstawiona będzie oferta wystawców, przewidziane są też merytoryczne dyskusje i prezentacje.

Z roku na rok rozwija się sektor nowych technologii. Po raz drugi odbędzie się konkurs współorganizowany z Polską Organizacją Turystyczną pt. „Nowe technologie w turystyce – Tech.Travel Award”, którego misją jest poszukiwanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla turystyki. Do 30 września można jeszcze zgłaszać konkursowe produkty.   
W programie TT Warsaw przewidziane są konferencje prasowe państw oraz spotkania z firmami z sektora turystycznego. Podczas workshopów przedstawiciele polskich biur będą mogli z kolei nawiązać kontakty biznesowe z zagranicznymi przedsiębiorcami.

Trwają także prace nad programem Eventu Zimowego i Eventu Golfowego. Poza promocją miejsc związanych ze sportami zimowymi i uprawianiem golfa, będzie można wziąć udział w konkursach, wygrać atrakcyjne nagrody i spotkać znanych amatorów tych dziedzin.

Kraj partnerski i patronaty
Krajem partnerskim Targów TT Warsaw 2014 jest Egipt, który na swoim stoisku zorganizuje liczne atrakcje promujące ten kraj. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się pod Honorowym Patronatem Cezarego Grabarczyka, Wicemarszałka Sejmu RP; Andrzeja Biernata, Ministra Sportu i Turystyki; Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy oraz Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Więcej informacji o targach oraz formularze rejestracyjne znajdują się na www.ttwarsaw.pl.