„Zgadnij i leć”. Ukraine International Airlines dla fanów futbolu.

Weź udział w promocji UIA i wygraj bilet!

Ukraine International Airlines (UIA) zapraszają kibiców piłki nożnej oraz wszystkich, którym nie jest ona obojętna, do wzięcia udziału w konkursie „Zgadnij i leć” („Guess & Fly”)!

Należy odgadnąć końcowy wynik meczu rundy play-off Mistrzostw Swiata w piłce nożnej w Brazylii (2014) między Ukrainą i Francją, mającego się odbyć 15 listopada 2013 na na stadionie Olimpijskim w Kijowie. Do wygrania bilety UIA w obie strony lub do 5000 mil w programie Panorama Club! Zapraszamy do typowania wyniku.

NAGRODY KONKURSU:

1.        Nagroda główna: certyfikat na 2 bilety w klasie ekonomicznej na podróż tam i z powrotem* na rejsowych połączeniach UIA posiadających kod PS:

–          z Kijowa do Paryża lub z jednego z miast ukraińskich (Donieck, Dniepropietrowsk, Odessa, Charków, Symferopol, Lwów) do Paryża via Kijów.

–          lub z Paryża do Kijowa lub do jednego z miast ukraińskich via Kijów.**

2.        Druga nagroda: certyfikat na jeden bilet w klasie ekonomicznej na podróż tam i z powrotem* na rejsowych połączeniach UIA posiadających kod PS:

–          Kijów – Paryż lub z jedno z ukraińskich miast (Doieck, Dniepropietrowsk, Odessa, Charków, Symferopol, Lwów) do Paryża via Kijów

–          lub z Paryża do Kijowa lub do jednego z miast ukraińskich via Kijów.**

3.        Cztery równorzędne nagrody: każda po 5000 mil w programie Panorama Club***

4.        Pięć równorzędnych nagród: każda po 3000 mil w programie Panorama Club***

 

WARUNKI KONKURSU:

1.        Uczestnicy muszą mieć skończone 18 lat i akceptować wszystkie warunki konkursu.

2.        Organizatorem konkursu jest Ukraine International Airlines (UIA).

3.        Należy polubić stronę www.facebook.com/FlyUIA oraz polubić informację o konkursie „Guess & Fly” , by wziąć udział w konkursie.

4.        Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wytypować wynik końcowy meczu Ukraina – Francja. Typowanie wyniku musi być dokonane przed godz. 15:00 (czasu lokalnego w Kijowie) 15 listopada 2013.

5.        Każdy uczestnik konkursu może zarejestrować się tylko jeden raz i dokonać tylko jednego typowania wyniku meczu. Formularze zgłoszeniowe nadesłane po godz. 15:00 (czasu w Kijowie) 15 listopada 2013 nie wezmą udziału w konkursie.

6.        Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni po oficjalnym ogłoszeniu wyniku meczu Ukraina – Francja.

7.        Zwycięzcy konkursu będą wyłonieni losowo spośród uczestników, którzy nadesłali w terminie formularze zgłoszeniowe, spełniają wszystkie wymogi stawiane przez organizatora oraz poprawnie przewidzieli wynik meczu.

8.        Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 19 listopada 2013 na facebooku organizatora www.facebook.com/FlyUIA.

9.        Nagrody konkursu mogą wykorzystać jedynie osoby będące zwycięzcami konkursu, a w przypadku wygrania nagrody głównej (bilety dla 2 osób) zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą.

10.     Nagrody będą przyznawane losowo, przy zastosowaniu programu Random.org.

11.     Nagrody nie są wymienialne na gotówkę.

12.     W konkursie nie mogą wziąć udziału pracownicy Organizatora konkursu, pracownicy firm związanych z Organizatorem oraz ich rodziny.

13.     Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian daty i warunków niniejszego konkursu, ogłoszenia listy zwycięzców, rodzaju i ilości nagród oraz innych informacji, jak również do unieważnienia niniejszego konkursu bez wcześniejszego uprzedzenia.

14.     Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nie wybierania zwycięzców konkursu w przypadku jego unieważnienia lub na skutek siły wyższej.

15.     Decyzje organizatora dotyczące konkursu są ostateczne i nie podlegają odwołaniu.

 

 

Uwagi:

 

* W zależności od dostępności miejsc w wybranych datach podróży. Certyfikat na jeden lub dwa bilety oznacza konieczność zapłacenia 10 UAH z wliczonym vat-em. Opłaty lotniskowe i podatki powinien opłacić pasażer.

** Certyfikaty są ważne do 14 grudnia 2014 i pozwalają odbyć podróż w datach 01-14 grudnia 2013 oraz 16 stycznia – 14 grudnia 2014 (certyfikaty nie są ważne na podróż w dniach 15 grudnia 2013 – 15 stycznia 2014).

*** Dodatkowe mile będące nagrodami w konkursie mogą być przyznane jedynie członkom programu Panorama Club (UIA Frequent Flyer Program). Osoby nie uczestniczące jeszcze w programie mogą się zapisać tutaj. Mile zgromadzone w Panorama Club można wykorzystać zgodnie z warunkami ogólnymi i programem Panorama Club (Panorama Club Program Terms and Conditions.