Z okazji nadchodzącego święta zakochanych stacja narciarska Zieleniec Ski Arena przygotowała specjalny konkurs dla wszystkich zakochanych w Zieleńcu.

Jak wziąć udział w konkursie?

W terminie od 11.02 do 15.02 należy zilustrować za pomocą zdjęć hasło „Zakochani w Zieleńcu” i umieśćcie je na portalu społecznościowym Facebook lub Instagram wraz z dwoma hasztagami: #zakochaniwzielencu #zieleniec (zdjęcia z jednym hasztagiem nie będą brane pod uwagę). Zdjęcie może zostać wykonane zarówno podczas jazdy na stoku, jak i w innym miejscu – liczy się przede wszystkim kreatywność.

Ze wszystkich zamieszczonych na portalach zdjęć, jury konkursowe wybierze 5, których autorzy otrzymają nagrody w postaci:

–    romantyczna i wyjątkowa kąpiel w płatkach róż z masażem relaksującym oraz przekąską (sery, owoce, wino musujące) dla dwóch osób w Vital & SPA Resort Szarotka
–    gra w kręgle oraz romantyczna kolacja dla dwojga w Hotelu Zieleniec
–    kolacja dla dwojga w Karczmie Biesiada przy wyciągu Nartorama
–    kolacja dla dwojga w Snow Bar Bartuś
–    kolacja dla dwojga w Bar Gryglówka

 

Więcej szczegółów dotyczących konkursu można przeczytać na stronie zieleniec.pl oraz na Facebook/ZieleniecSkiArena.

 

***

Zieleniec, położony na wysokości ok. 950 m. n.p.m., jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej (jednym z większych w Sudetach). Stanowi dzielnicę Dusznik-Zdroju. Panuje tam specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce), zbliżony do alpejskiego. Ze względu na szczególny układ ciśnieniowy mas powietrza, tutejszy mikroklimat wymusza na organizmie ludzkim zwiększenie produkcji czerwonych ciałek krwi, co w efekcie znacznie poprawia samopoczucie. Północne stoki Zieleńca, doskonałe tereny narciarskie oraz duża ilość opadów w okresie zimowym (1300 mm w ciągu roku, z czego 40% przypada na okres od listopada do marca) sprawiają, że śnieg leży w Zieleńcu blisko 150 dni.