Do 25 grudnia (włącznie), za 7-godzinny skipass zapłacisz tylko 10€, a za karnet 4 – godzinny -8€. Karnety dla dzieci do lat 12 kosztują odpowiednio8€ i 6€.

I jeździsz tyle, ile chcesz!
Począwszy od najbliższego sezonu, dotychczasowy skipass całodzienny zastąpi  karnet 7-godzinny. Dostępne będą również skipassy jedno, kilkugodzinne, których czas ważności liczony jest od pierwszego przejścia przez bramkę. Jednocześnie rozpoczynamy ciągłą eksploatację 4 – osobowej kolejki krzesełkowej oraz wyciągu P2 w części  Záhradištie w godzinach 8:30 – 21:00. Dzięki tej zmianie, wyeliminujemy przerwy między jazdą dzienną i wieczorną.  Karnety wieczorne są ważne w godzinach od 16:00 – 21:00, a więc o półtorej godziny dłużej, niż dotychczas!

Największy dziecięcy FUN PARK w Europie Środkowej

    FUNPARK  dla dzieci na Donovalach znajduje się w lokalizacji Mistríky, najodpowiedniejszej do nauki jazdy na nartach – między dwoma stokami Nová Hoľa i Záhradište. Początkowo, FUN PARK Patty Ski zajmował 2500 m2 powierzchni, a w grudniu 2011 roku przybyło niemal 10 000 m2 . Dzięki temu, park i jego wyposażenie stał się drugim (pod względem wielkości) tego typu obiektem w Europie. W FUN PARK-u, dzieci mają do dyspozycji 9 wyciągów dywanowych, dzięki którym łatwo i przyjemnie, bez zbędnego stresu, nauczą sie jeździć na nartach. Oprócz tego, wspaniałą zabawę i pomoc w nauce jazdy oferuje karuzela. Szkółka narciarska proponuje zajęcia dla dzieci w wieku od 3 lat i to właśnie dla nich, w pierwszych chwilach na nartach, nasze wyciągi dywanowe są najlepszą pomocą.
    Każdego dnia o godzinie o 12.00, zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na wyjątkowe „Show na śniegu” – gry i zabawy oraz przejażdżki zimową ciuchcią. Do zabawy zapraszają nasze maskotki Dodo, Lulu, Brumík i myszki z PARK-u SNOW.

CENNIK

Typ karnetu/termin

… – 25.12.14 a 07.01.15 – …

26.12.2014 – 06.01.2015

1 godz.

2 godz.

1 dzień

1 godz.

2 godz.

1 dzień

Wstęp z instruktorem

3,00 €

5,00 €

7,00 €

4,00 €

6,00 €

8,00 €

Wstęp bez instruktora

4,50 €

8,00 €

10,00 €

5,00 €

9,00 €

11,00 €

 

Oprócz krótkoterminowych karnetów obowiązujących tylko w FUNPARK-u, karnety 3-dniowe i dłuższe do ośrodka  PARK SNOW Donovaly, automatycznie uprawniają także do wstępu do FUNPARK-u.

Aby pojeździć w 2 ośrodkach – wystarczy jeden karnet!

    We współpracy z pobliskim ośrodkiem narciarskim Ružomberok – Malinô Brdo, proponujemy Państwu ofertę aktywnego korzystania nie tylko ze stoków na Donovalach, ale również tych zlokalizowanych w okolicach Ružomberka. Od sezonu 2011/2012, wszystkie karnety 2-dniowe i dłuższe, dają prawo wstępu na 12 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, w ośrodku Malinô Brdo, oddalonym od Donovalów jedynie o  28 km.  Tak więc, oprócz 2 kolejek i 14 wyciągów na Donovalach, ten sam karnet uprawnia do korzystania z kolejnych 2 kolejek i 7 wyciągów w ośrodku w Ružomberku.
    Z oferty mogą skorzystać również posiadacze karnetów sezonowych PARK SNOW Donovaly. W obu ośrodkach będzie obowiązywał karnet sezonowy, który w odróżnieniu od oferty SLOVAKIA SUPER SKIPAS uprawnia do wstępu na jazdę wieczorną w ośrodku PARK SNOW Donovaly.

Donovaly dla narciarzy biegowych

    Na Donovalach znajdą coś dla siebie również narciarze biegowi. Przygotowano dwie pętle biegowe: w lokalizacji Polianky i Močiarov oraz trasę z Donovalów do ośrodka Šachtička. Całkowita długość tras biegowych wynosi 18,4 km.  Trasy dla biegaczy poruszających się stylem łyżwowym, są regularnie sprawdzane i przygotowywane przed każdym weekendem.
    Nową mapę tras narciarstwa biegowego można bezpłatnie otrzymać w infocentrum lub pobrać ją ze strony internetowej www.parksnow.sk  (zakładka „mapy”).

Całodzienne szusowanie w sezonie głównym w cenie już od 17,50 € za osobę dorosłą!

PARK SNOW Card – weź urlop w swoje ręce !
Co to jest PARK SNOW Card?
    Produkt PARK SNOW Card oferowaliśmy w naszym ośrodku przez kilka ostatnich sezonów. Goście znają go pod postacią bezpłatnej karty rabatowej, którą otrzymali w miejscu zakwaterowania, jeżeli wykupili pobyt na co najmniej dwie doby.  W związku ze wzrostem atrakcyjności rabatowanych usług, otrzymywanych dzięki PARK SNOW Card, w najbliższym sezonie karta będzie wydawana odpłatnie w cenie 2,20 EUR. Warunki korzystania z karty pozostają niezmienione. Ponadto, modyfikacji uległ wygląd karty; nabrał wyraźnie zimowego charakteru. Jako bonus, do karty dołączona jest widokówka, którą można wysłać lub zachować na pamiątkę.  

Podstawowe zniżki dla posiadaczy karty:
– rabaty na  trzy i sześciodniowy skipass w ośrodku PARK SNOW Donovaly
– rabaty w wypożyczalniach sprzętu narciarskiego i snowboardowego, szkołach narciarstwa i snowboardu, aquaparkach
– pozostałe zniżki i oferty specjalne opisane są na stronie internetowej www.parksnow.sk

PARK SNOW Card jest gwarancją pełnego wrażeń pobytu nie tylko na Donovalach, ale także u wielu naszych partnerów w całej Słowacji.
W jaki sposób zdobyć kartę gościa – PARK SNOW Card?
    Kartę gościa ze wszystkimi wynikającymi z niej przywilejami można uzyskać na podstawie zamówienia – złożonego przed przyjazdem w miejscu planowanego noclegu. Kartę można odebrać na recepcji po przyjeździe lub w infocentrum ośrodka. Cena karty wynosi 2,20 EUR (z VAT). Warunkiem jej otrzymania jest wykupienie noclegu w ośrodku partnerskim Centrum PARK SNOW Donovaly na co najmniej dwie doby. Każdy gość (w wieku powyżej 6 lat) otrzymuje własny egzemplarz karty, aby w pełni korzystać z przysługujących zniżek! Ponadto, kartę otrzymuje się bezpłatnie przy zakupie karnetu sezonowego ośrodka PARK SNOW Donovaly. Trzeci sposób uzyskania karty to zakup w infocentrum ośrodka w cenie 3,90 EUR (z VAT).

Jak korzystać z karty gościa – PARK SNOW Card?
W bardzo prosty sposób; nosić ją przy sobie i okazywać w wyznaczonych miejscach oferujących rabaty. Każdy z naszych partnerów oznacza swoją siedzibę specjalną naklejką. Lista miejsc akceptujących kartę będzie na bieżąco aktualizowana i dostępna na stronie internetowej www.parksnow.sk.
Więcej informacji na www.parksnowcard.sk
Najlepszy snowpark na Donovalach – Riders Park Záhradište

W ośrodku PARK SNOW Donovaly mamy najlepszy* snowpark na Słowacji (*według ankiety na portalach www.boardlife.sk i www.freeskier.sk ). Priorytetowym celem całej „crew“ jest udostępnić park  od początku sezonu, a poprzez codzienną konserwację, utrzymać go przez cały czas w doskonałym stanie. W ostatnich dwóch sezonach, RIDERS PARK Donovaly był otwierany jako pierwszy na Słowacji.
W parku znajdują się 3 skocznie, 12 przeszkód, wymienianych w trakcie sezonu, aby jazda w nim – nieustająco stanowiła wyzwanie. Każdego roku instalujemy w parku nowe przeszkody, a w minionym sezonie uruchomiliśmy również muzyczną strefę chilloutową.

Także i w nadchodzącym sezonie 2014/2015, Riders Park Záhradište będzie centrum treningowym słowackiej reprezentacji w snowboardzie i narciarstwie akrobatycznym.

We współpracy z nowym sponsorem naszego Riders Parku, planujemy w przyszłości zadbać o jego nieustanne udoskonalanie, powiększanie, doposażanie, a przede wszystkim podnoszenie jakości oferowanych usług. Naszym podstawowym celem jest utrzymać się na pozycji lidera wśród słowackich snowparków.
Szczegółowe informacje o snowparku znajdują się na stronie www.riderspark.sk.

Narty na Słowacji – to się naprawdę opłaca!
    NAJWIĘKSZE SŁOWACKIE OŚRODKI OFERUJĄ WSPÓLNY SKIPASS ZA NIEWIARYGODNĄ CENĘ.

Jeden ekstra skipass i masz do dyspozycji kilometry tras zjazdowych, strefy freeride po obu stronach Chopoka w największym ośrodku narciarskim w Jasnej Niskie Tatry, ekstra jazdę na Donovalach, wspaniałą rodzinną rozrywkę na Wielkiej Raczy, wymarzone warunki do jazdy na zboczach Wielkiej Fatry- na stokach Malinô Brdo. A jeśli na pierwszym miejscu stawiacie najwyższe szczyty Wysokich Tatr,… poczujcie romantyczną scenerię Štrbskiego Plesa, ..wypróbujcie najdłuższą – 6 km trasę zjazdową w Tatrzańskiej Łomnicy. A po zakończonej jeździe, czeka wspaniały relaks i niezapomniana atmosfera termalnego Aquaparku TATRALANDIA!
    
    Już teraz warto skorzystać z atrakcyjnych cen w przedsprzedaży i zakupić jeden wspólny skipass, aby poszaleć na nartach w aż 6 słowackich TOP ośrodkach!

Co to jest  SLOVAKIA SUPER SKIPAS?
Oto  2 typy skipassów:
SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10-dniowy *
SLOVAKIA SUPER SKIPAS sezonowy

* – karnet na 10 dni można wykorzystać w ciągu całego sezonu; właściciel skipassu nie jest zobowiązany do jego wykorzystania np. w ciągu 10 kolejnych dni

Gdzie można kupić SLOVAKIA SUPER SKIPAS?
Aby skorzystać z naszej oferty, można zdobyć SLOVAKIA SUPER SKIPAS w następujący sposób:
–  od 1.11.2014 możliwość zakupu przez internet na stronie http://www.gopass.sk
– od listopada w punktach sprzedaży w ośrodkach JASNÁ Nízke Tatry, VYSOKÉ TATRY – Tatranská Lomnica oraz Štrbské Pleso, PARK SNOW Donovaly, Snowparadise Veľká Rača i Ružomberok – Malinô Brdo

Cennik SLOVAKIA SUPER SKIPAS:

Typ karnetu

Cena obowiązuje do 20.12.2014

Cena obowiązuje od 21.12.2014

Dorosły

Junior

Dziecko

Dorosły

Junior

Dziecko

SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10 dni

290,00 €

232,00 €

203,00 €

330,00 €

264,00 €

231,00 €

SLOVAKIA SUPER SKIPAS sezonowy

350,00 €

280,00 €

245,00 €

390,00 €

312,00 €

273,00 €

 

SLOVAKIA SUPER SKIPAS obowiązuje w następujących ośrodkach:
PARK SNOW Donovaly
Jasná Nízke Tatry
Tatranská Lomnica
Štrbské Pleso
Skipark Ružomberok – Malinô Brdo
Snowparadise Veľká Rača – Oščadnica

AQUAPARK TATRALANDIA – skipass umożliwia wstęp do aquaparku w sezonie zimowym, w okresie ważności karnetu. Uprawnia do skorzystania z produktu AQUA PACKET – wstęp całodniowy (godziny otwarcia 10:00 – 22:00/21:00). Skipass w ciągu jednego dnia można wykorzystać na szusowanie w poszczególnych ośrodkach lub na wstęp d o aquaparku.
Bliższe informacje na www.superskipas.sk

Karnet ośmiogodzinny z naliczaniem impulsowym

    Karnet ośmiogodzinny z naliczaniem impulsowym jest odpowiedni dla osób ceniących swobodne dysponowanie czasem, którzy często przyjeżdżają do ośrodka, ale nie jeżdżą cały dzień i nie odpowiadają im ograniczenia wynikające z kupna biletów czasowych. W ofercie karnetu 8 godzinnego z naliczaniem impulsowym, po pierwszym przejściu przez bramkę odliczana jest jedna godzina. W trakcie jej trwania posiadacz karnetu może zjechać dowolną ilość razy. Jeżeli po zakończeniu pierwszej godziny, nie przejdzie ponownie przez bramkę, pozostanie mu 7 godzin do wykorzystania w dowolnie wybranym czasie w godzinach otwarcia ośrodka – na jazdę dzienną lub wieczorną. Każda kolejna godzina jest odliczana z chwilą przejścia przez bramkę po upływie 60 minut od poprzedniego impulsu.
    Przykład
Przyjeżdżam do ośrodka; o godzinie 8:25 kupuję w kasie karnet ośmiogodzinny z naliczaniem impulsowym. Po raz pierwszy przechodzę przez bramkę o 8:31. W tym momencie z karnetu odliczana jest jedna godzina – do 9.31. Kolejne przejścia realizuję na przykład o 8:44, 9:05, 9:18, 9:29. Następnie decyduję, że czas na przerwę i idę do baru Husky. Na bilecie mam jeszcze do dyspozycji całe 7 godzin.
Ponownie zaczynam jeździć od 11:40 (odlicza mi sie druga godzina do 12:40), jednak zdążam zjechać zaledwie jeden raz, po czym spotykam znajomego, który zaprasza mnie na obiad. Po obiedzie nie wracam juz na stok. Pozostaje mi karnet, na którym mam do wykorzystania 6 godzin na jazdę – w jakimkolwiek innym dniu, ewentualnie jeszcze tego samego dnia na jazdę wieczorną.
    
Aplikacje na iPhone i Android

    Przed 3 laty, jako jeden z pierwszych ośrodków narciarskich, zaoferowaliśmy użytkownikom smartphonów z systemem iOS i Android, bezpłatną aplikację umożliwiającą przeglądanie podstawowych informacji z ośrodka PARK SNOW Donovaly. Już wkrótce – w listopadzie 2014 roku, na stronie App store, dostępna będzie aktualizacja dla systemów iOS i Google Play na Android.

Inne atrakcje w ośrodku PARK SNOW Donovaly

–    darmowe sztuczne lodowisko
–    Riders park – snowpark,
–    dziecięcy PATTY SKI Funpark z programem rozrywkowym dla dzieci
–    18,2 km tras biegowych
–    snowparagliding, psie i konne zaprzęgi
–    tor bobslejowy (czynny w sezonie letnim)

 
Kontakty
 
Administracja ośrodka
PARK SNOW Donovaly    
Telefon: +421-48-4199-881
E-mail: info@parksnow.sk
www.parksnow.sk

Infocentrum Donovaly
Rezerwacja noclegów:
+421-48-4199-900
 info@infodonovaly.sk

 
Informację prasową opracowali:
Ing, Miroslav Dobrota, marketingowy manager PARK SNOW Donovaly
Petra Pondelíková, kierownik infocentrum INFO DONOVALY, s.r.o.
Październik 2014