Linie ogłosiły promocję „Dwa bilety Klasy Biznes w cenie jednego” na loty Najlepszą Klasą Biznes na Świecie.

Doha, Katar – Za sprawą dużego zainteresowania Linie Qatar Airways ponownie udostępniają swoim klientom ofertę promocyjną „Podwójny Luksus – Premium 2 za 1”. Pasażerowie będą mogli skorzystać z fantastycznej oferty „dwa bilety w cenie jednego” na wybrane połączenia w Najlepszej Klasie Biznes na Świecie. Klienci, którzy zarezerwują bilet w Klasie Biznes otrzymają drugi bilet Klasy Biznes za darmo dla osoby towarzyszącej (obowiązują podatki i opłaty).

Promocja potrwa od 24 listopada do 28 listopada 2014 i obejmie loty od 1 grudnia 2014 do 26 marca 2015 do wybranych miejsc podróży w Europie, Afryce, Bliskim Wschodzie, Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Wiceprezes ds. handlowych Qatar Airways, Ehab Amin powiedział: „Spotkaliśmy się z niezwykle entuzjastyczną reakcją na promocję „Podwójny Luksus – Premium 2 za 1” ze strony członków Privilege Club Linii Qatar Airways, a także w mediach społecznościowych. W Qatar Airways nieustannie staramy się proponować naszym klientom ekscytujące i atrakcyjne promocje. Dlatego też, widząc jakim zainteresowaniem cieszyła się ta oferta, postanowiliśmy ponownie dać naszym klientom możliwość z niej skorzystać. Jesteśmy pewni, że wykorzystają tę wyjątkową okazję by cieszyć się naszym wielokrotnie nagradzanym, pięciogwiazdkowym standardem obsługi.”

Pasażerowie Qatar Airways mogą skorzystać z oferty odwiedzając biura sprzedaży Qatar Airways, u wybranych agentów lub na stronie www.qatarairways.com. Oferta ta daje również szansę członkom Privilege Club (Programu Lojalnościowego Qatar Airways) na zyskanie 50% dodatkowych mil Qmiles za podróż jeśli zarejestrują się co najmniej 24 godziny przed podróżą.

Pięciogwiazdkowa obsługa na pokładzie samolotów Qatar Airways – znak rozpoznawczy Linii – zapewnia pasażerom niezapomniane wrażenia w trakcie lotu. Linie Qatar Airways zostały dwa razy z rzędu nagrodzone branżowymi nagrodami Skytrax dla Najlepszej Klasy Biznes na Świecie, które są wyrazem uznania dla wyjątkowego komfortu, luksusu i wyśmienitej obsługi jaką cieszą się klienci Qatar Airways.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę www.qatarairways.com lub nasze portale na następujących  serwisach: Facebook, Twitter, Google , Instagram, oraz YouTube.