Walentynki coraz bliżej! Warto spędzić ten czas w ciekawym miejscu, a wieczór uczcić uroczystą kolacją. Wszystko to zapewnić może wyjazd do luksusowego hotelu, posiadającego jednocześnie restaurację z romantycznym klimatem. Klub travelowy Travelist.pl, posiadający w ofercie hotele o najwyższej i sprawdzonej jakości podpowiada, gdzie można znaleźć takie wyjątkowe miejsca.

Romantyczny Kraków
Pobyt w Hotel Qubus Kraków****, położonym nad brzegiem Wisły, to połączenie dwóch światów. Na gości czekają eleganckie, komfortowe pokoje i nowoczesne sprzęty w centrum odnowy biologicznej. Hotel położony jest w dzielnicy żydowskiej, pełnej zabytków, starych synagog i pozostałości po dawnej historii miasta, budujących ciekawą atmosferę.
Walentynkowy wieczór można spędzić w restauracji „Ogień”, dając się oczarować wyjątkowym potrawom z całego świata, przygotowywanym przez kucharzy – wirtuozów smaku. Piękne, nowoczesne wnętrza położone tuż nad brzegiem Wisły do pełni romantycznego klimatu potrzebują jedynie obecności pary zakochanych.

W klimatycznym zamku
Barokowe wnętrza restauracji w Zamku Lubiniec**** stanowią doskonałą oprawę do delektowania się finezyjnie podanymi daniami tradycyjnej kuchni polskiej z akcentami europejskimi. Wśród wyszukanych dań znaleźć można między innymi sandacza z szynką parmeńską w sosie szafranowym, gorące hiszpańskie chorizo z czosnkiem i pepperoni czy polędwicę toskańską z sosem z zielonego pieprzu.  Sam hotel wyglądem przypomina wytworne pałace magnackich rodów, łącząc historię z nowoczesnością – pokoje są komfortowe i wyposażone we wszystkie niezbędne elementy, takie jak telewizor, telefon i bezprzewodowy internet. W hotelowej strefie SPA skorzystać można na przykład z relaksacyjnych kąpieli w winie i mleku, a także licznych zabiegów na twarz i ciało.

Światowy luksus w stolicy
Śródziemnomorska restauracja Venti-tre uznana za jedną ze 100 najlepszych restauracji w Polsce to miejsce idealne na wyjątkowy wieczór. Wystrój łączy w sobie drewno, stal, cegłę i szkło, a charakteru dodaje opalany drewnem piec. Jakość potraw zapewniają składniki prosto od lokalnych dostawców, a wyjątkowość miejsca uzupełnia dostępny w menu miód „Łazienki Gold”, pochodzący z pasieki znajdującej się na dachu budynku – to jedyna  tego rodzaju pasieka w Polsce!
Mick Jagger, Leonard Cohen, Angela Merkel i reprezentacja Polski na EURO 2012 to tylko niewielka część sław, które podczas pobytu w Warszawie zatrzymywały się w hotelu Regent Warsaw Hotel*****, którego częścią jest opisana restauracja. Mieści się w urokliwej, zielonej okolicy, zaledwie kilka kroków od Łazienek Królewskich i Belwederu – miejsc idealnych na walentynkowy spacer. Oświadczyny, zaręczyny, a może rocznica? Niezależnie od okazji, restauracja może być świetnym tłem dla wyjątkowych chwil.
Rezerwacja pobytu w hotelu poprzez klub travelowy Travelist.pl pozwoli mieć pewność sprawdzonej jakości obiektu w najniższej, możliwej cenie.
Materiał przygotowany przez klub travelowy Travelist.pl

 

***

O TRAVELIST.PL:
Travelist.pl to pierwszy w Polsce klub travelowy, skupiający najlepsze oferty turystyczne z Polski oraz sąsiadujących krajów. Klubowicze mogą wybierać spośród wyselekcjonowanych obiektów noclegowych o sprawdzonej jakości, z gwarancją najniższej na rynku ceny. Łatwa i bezpieczna platforma rezerwacyjna umożliwia szybką rezerwację on-line w zaledwie 2 minuty. Dziennie za pośrednictwem serwisu promowanych jest blisko 400 ofert wypoczynkowych. Od 2014 roku Travelist.pl jest częścią międzynarodowej Grupy Secret Escapes – jednego z największych na świecie klubów travelowych.
Więcej na www.travelist.pl