Trzy nowe programy, które zaglądają za kulisy działalności najdroższych i najbardziej luksusowych hoteli na świecie oraz zdradzają tajemnice branży hotelarskiej, pracowników hoteli i ich najsłynniejszych gości.

Od poniedziałku 14 lipca, godz. 22:00

Sekrety luksusowych hoteli(6×60)

Od wtorku 19 sierpnia, godz. 22:00

PREMIERA

Znany aktor Richard E. Grant podróżuje po całym świecie i opisuje historie kryjące się za pięknymi fasadami ekskluzywnych hoteli. Niedopuszczalne zachowania, skandale seksualne, zwalczające się dynastie hotelarskie, ekstrawagancje sławnych i bogatych gości… Program ukazuje fascynujący, a przy tym zupełnie nieznany nam świat.

Poza odcinkami skupiającymi się na konkretnych hotelach obejrzymy dwa odcinki specjalne, poświęcone Irlandii i Lazurowemu Wybrzeżu. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co trzeba zrobić, aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających gości, jak zorganizować niezapomnianą imprezę w wyjątkowym miejscu – albo po prostu jesteście zainteresowani ciekawostkami i plotkami związanymi z tymi luksusowymi przybytkami – nie możecie przeoczyć tego programu!

Inspektor hotelowy – seria 10. (8×60)

Od wtorku 14 października, godz. 22:00

PREMIERA

Alex Polizzi, znana prezenterka i hotelarka, zdobywczyni wielu nagród, kontynuuje misję, której celem jest pomoc kiepsko radzącym sobie brytyjskim hotelom i pensjonatom. Jako wnuczka zmarłego kilka lat temu Charlesa Forte’a i siostrzenica Sir Rocco Forte’a, Alex ma doświadczenie i wiedzę, dzięki którym może zamienić podupadające hotele w dochodowe przedsiębiorstwa.

Tajemnice hotelu Claridge’s (3×60)

Od wtorku 9 grudnia, godz. 22:00

PREMIERA

Tajemnice hotelu Claridge’s ukazują kulisy działania luksusowego, pięciogwiazdkowego hotelu położonego w sercu londyńskiej dzielnicy Mayfair, znanego z obsługi bogatych

i sławnych – i członków rodziny królewskiej.