Warszawa, 27 stycznia 2015 roku – Powiedz TAK i podróżuj do Warszawy lub z przesiadką w Warszawie do kilkudziesięciu destynacji nawet 60% taniej! LOT wystartował ze specjalną promocją, dzięki której pasażerowie wylatujący z 28 miast, w tym z Paryża, Pekinu, Londynu, Tallina, Rygi, Wilna czy Sztokholmu, zimową lub wiosenną przerwę mogą spędzić w wybranym, wymarzonym przez siebie miejscu.  Promocja potrwa do 1 lutego br.

Podróże na większości objętych promocją połączeniach można odbyć pomiędzy 23 lutego a 31 maja.

Promocją są objęte zarówno rejsy do Warszawy, jak i do innych miast w Europie, z krótką i wygodną przesiadką w warszawskim hubie LOT-u, czyli na Lotnisku Chopina. Podróż w atrakcyjnej cenie to doskonały pomysł na zimową przerwę czy walentynki, które można więc spędzić np. w pięknym Paryżu czy orientalnym Pekinie.

Ceny połączeń objętych promocją zaczynają się już od 99 EUR.

Kreację kampanii towarzyszącej promocji stworzyła agencja Promo Agency.

Powiedz TAK dla LOT-u! Bilety w promocyjnej cenie można kupić poprzez dowolny kanał sprzedaży. Najwygodniej zrobić to na stronie www.lot.com, także w wersji mobilnej.
Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT-u latają do blisko 60 miast w Europie, Ameryce Północnej, na Bliski Wschód oraz w Azji. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie ponad 21,900 rejsów dziennie do 1.328 portów lotniczych w 195 krajach.